fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zo dňa na deň milionárom! Takto to vyzerá, keď sa na váš šťastena usmeje

Máte tip? napíšte nám mailom

Ľudia často rozmýšľajú nad tým, čo by urobili, ak by sa stali milionármi. Na odpovede netreba dlho čakať a vo viacerých prípadoch sú jednoznačné. Život sa zrazu obráti hore nohami a začneme si plniť naše najtajnejšie sny.

O niečom takom by vedeli rozprávať aj zamestnanci jednej malej firmy v Kanade. Tým počas pracovnej doby pristála na stole čudná obálka, o ktorej nikto nič nevedel. Hneď na to, ako ju otvorili zistili, že už nebudú musieť pracovať.

V Kanade väčšinou menšie firmy skúšajú šťastie v lotérii. Aj keď často vedia, že nemajú žiadnu šancu vyhrať, aj tak to skúšajú. Tak sa to stalo aj v tomto prípade. Keď sa otvorila obálka, zamestnanci tomu najprv nechceli uveriť, že vyhrali dokopy 60 miliónov dolárov.

Skončilo to tak, že 12 zamestnancov si ich rozdelilo a ich šéf si pravdepodobne musel nájsť nových pracovníkov. Viac vo videu.

https://www.youtube.com/watch?v=cfUckmbAsLo

Zdroj: youtube.com

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií