Reklama/advertisment

Na prvý pohľad vyzerajú ako protiklady – okúzľujúca Meghan, ktorá vyzerá takmer ako diamant a princ Harry, ktorému sa z času na čas podarí niečo vyviesť a domotať. V skutočnosti to však vyzerá tak, že si dokonale sadli, čo naznačuje aj blížiaca sa svadba. Sú to koniec koncov dve ľudské bytosti (ako my všetci), ktorí majú tú smolu, že aj ich súkromný život je verejný.

Reklama/advertisment

Toto sú podľa expertov na rande 4 dôvody, prečo im ich vzťah vydrží navždy.

Reklama/advertisment

1. Ich reč tela hovorí, že sa naozaj milujú

Americká herečka a britský princ sa počas tohto týždňa objavili v mnohých médiách. Teda – ich fotky a videá a ich reč tela, ktorú z nich môžeme čítať, hovorí jasne – áno, naozaj sa milujú! Láskyplné úsmevy a dotyky, nevinne chlapčenský pohľad princa Harryho a ich občasné vtipkovanie pred médiami.

2. Vymieňajú si komplimenty

Kto by nemal rád komplimenty? Byť schopný vyjadriť obdiv osobe, na ktorej nám záleží, je pre vzťah veľmi dôležité. Je náznakom toho, že vzťah je plný úcty a lásky. A podľa expertov vyzerajú, že majú veľa vzájomného rešpektu a lásky.

3. Veci, v ktorých sa líšia, nie sú vôbec tak zlé

V skutočnosti by sa mohlo zdať, že princ Harry je pojašený princ, ktorému chýba serióznosť a zodpovednosť. Meghan je však zrelá herečka a nie pobláznená 20-ročná hviezdička a to im hrá do karát. Vedia spolu vytvoriť rovnováhu.

4. Dokážu byť flexibilní

Flexibilita a kompromisy sú kľúčom k akémukoľvek úspešnému vzťahu. Áno, pravdepodobne jedna strana spraví viac kompromisov ako tá druhá, základom však je, aby neboli jednostranné.

Foto: Instagram
Zdroj: www.elitedaily.com

Loading...