Tom Felton, ktorý sa preslávil ako čarodejník Draco Malfoy, je v susednom Česku už niekoľko týždňov a s obľubou sa pohybuje po stovežatej Prahe! Stretnúť ho môžeš i ty, otázne je, či ho spoznáš…

Reklama/advertisment

Blonďavý feši z Hollywoodu, ktorý sa do pamätí ľudí zapísal predovšetkým ako zákerný Draco Malfoy sa poriadne zmenil. Nezmenilo sa ale to, že sa venuje herectvu. Aj teraz pracuje na novom filme s názvom Ofélia, ktorý sa natáča aj v susednom Česku. Tom Felton teda posledné týždne trávi práve u našich českých bratov.

Reklama/advertisment

Pokiaľ by ti ale napadlo, že hollywoodskú hviezdu sprevádza na každom kroku bodyguard, omyl! Tom sa pohybuje Prahou úplne sám. Zábery z krásnej stovežatej občas pridá aj na svoj Instagram. Naposledy zverejnil z českej metropoly nie fotku, ale video. V ňom dokonca na ulici hrá na gitare. Ak by si si ale myslel, že okolo neho budú davy ľudí, opäť omyl! Ľudia herca nespoznávali a obchádzali ho!

Reklama/advertisment

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

Stretnúť slávneho herca v Prahe sa skutočné dá! A tvoje šance sa zvýšia, ak sa budeš pohybovať okolo Námestia Republiky, Palladia, Příkopu a Starého mesta.

 

Zdroj: Instagram, Expres

Loading...