Nevedela, že je tehotná…

Reklama/advertisment

47-ročná Judy pripisovala zmeny na svojom tele menopauze. Keď prišla s bolesťami k doktorovi, o hodinu porodila svoju prvorodenú dcérku Carolyn.

Reklama/advertisment

Judy Brown z Beverly, Massachusetts, pripisovala svoje rastúce brucho, priberanie na váhe a fyzické zmeny, ktoré prichádzali jej tehotenstvom, menopauze. No potom, čo sa jej „bolesť žalúdka“  stala neznesiteľnou, išla so svojim 48-ročným manželom Jasonom do nemocnice a dozvedela sa, že je po prvýkrát tehotná.
Mamička prezradila, že doktor jej počas kontroly povedal:  „Dobrá správa –  nemáte nič zablokované, ani nič podobné. Ste tehotná – a budete ju mať už teraz.“ O hodinu neskôr Judy a Jason privítal na svete ich zdravú, 3,6 kg vážiacu dcéru  Carolyn Rose. 

Reklama/advertisment

Carolyn

„Mysleli sme si, že tá zmena je to trochu zvláštna, ale nemysleli sme si, že je tehotná.“ vysvetlil Jason. A zatiaľ čo Jason je úplne zamilovaný do svojho malého dievčatka, jeho manželka sa rozhodla len pre trojčlennú rodinu a povedala, že už plánuje vazektómiu.  „Tá operácia bude pravdepodobne vykonaná omnoho skôr, ako myšlienka na ďalšie dieťa. Carolyn bude jediná.“

Judy

Judy a Jason si požičali kočík, aby ich dcérku mohli pohodlne prepraviť domov. Ich priatelia a rodinní príslušníci už pracujú na tom,  aby im pomohli v dostatočne rýchlom čase zabezpečiť veci pre malú slečnu skôr, ako sa vrátia z pôrodnice domov.

Judy a Jason

Zdroj:  dailymail.co.uk/femail

Loading...