Manželkina pomsta sa mu nesnívala ani v tých najhorších nočných morách…

Reklama/advertisment

Pre ženu určite nie je veľmi príjemné, keď svojho partnera či manžela nachytá pri sledovaní péčka. Ešte horšie však je, keď si prezerá hanbaté videá a fotky žien nielen z péčkového priemyslu. Podobný prípad sa stal manželom v najlepších rokoch.

Reklama/advertisment

40-ročná žena zistila, že jej o štyri roky starší manžel, pravidelne navštevuje fórum pre dospelých, na ktoré mladé a chrumkavé slečinky nahrávajú svoje nahé fotografie. Nakoľko bola v pokročilom štádiu tehotenstva a trápilo ju nízke sebavedomie a napätie, nepridala si atraktívna, čo ju trápilo. Jej milovaný ju však ubezpečoval, že on nepatrí k mužom, ktorí vyhľadávajú stránky s pornografiou. Týmto svojim tvrdeným sa situácia v manželstve čiastočne upokojila, no nie na dlho.

Reklama/advertisment

Po krátkom čase manželka opäť na to, že jej polovička navštevuje hanbaté stránky, kde tentokrát pridávali svoje nahé snímky ženy po tridsiatke. Tentokrát však svojmu manželovi nič nedarovala a prišla pomsta, o akej sa mu nesnívalo ani v najhoršom sne.

Žena sa rozhodla nafotiť vlastné pikantné fotografie a zazdieľala ich na rovnakej stránke, ktorú navštevoval jej manžel. Po tom, ako nahé zábery pridala, neváhala a túto skutočnosť mu oznámila. Chlap v tom momente nevedel, čo od zúrivosti robiť. Medzitým si erotické fotky získali popularitu a cudzí muži ich vo veľkom lajkovali, komentovali, zdieľali a bohvie, čo všetko pri nich robili.

Manželka sa s touto jej pomstou pochválila na internetovom fóre, ktoré je venované rodičom a rodičovstvu. Ľudia, ktorí si jej príbeh prečítali, sa rozdelili na dve skupiny a zatiaľ čo jedna polovica ju chváli a dáva jej za pravdu, druhá si myslí, že jej konanie poriadne prehnala. Aký je tvoj názor?

 

Zdroj: Men´s Health

Loading...