Reklama/advertisment

Močiť pri sprchovaní je viac než len super!

Močenie do sprchy alebo vane je tabu téma, pretože ľudia si myslia, že je to nechutné a zlé. Lenže často je to o tom, že je človeku trápne sa k tomu priznať a uhrá debatu na túto tému do outu. Ale v skutočnosti nejde o nič trápne, zlé či nechutné, pravé naopak! Močiť počas sprchovania má niekoľko výhod, takže je čas sa za to prestať hanbiť!

Reklama/advertisment

woman_in_a_bathtub

Reklama/advertisment

Ak počas sprchovania močíš do vody, chrániš nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Za všetko môže samozrejme voda. Priemerný človek totiž za deň minie približne 42 litrov vody len na splachovanie toalety. Nehovoriac o ďalšom plytvaní vodou na sprchovanie a podobne. Pritom dobre vieme, že vody je vo svete obmedzené množstvo a poplatok za ňu tiež nie je najlacnejší.

Ochrana životného prostredia a úspora peňazí však nie sú jedinou výhodou. Močenie do vane je aj hygienickejšie. Je to tým, že na záchode je dosť baktérií, ktoré na seba môžeme pri utieraní toaletným papierom zaniesť. Niečo také v sprche ale nehrozí. Ihneď sa totiž umyješ čistou vodou, ktorá spláchne všetko.

Takže odhoď predsudky a smelo a hrdo moč počas sprchovania!

Zdroj: Sheknows

Loading...