Reklama/advertisment

Niektorí ľudia sa vôbec netrápia nad utrpením exotických zvierat, práve naopak, bez akýchkoľvek výčitiek prižmúria oči a podporujú nákupy koženého tovaru. Túto mienku sa pokúsili zmeniť dve spoločnosti, konkrétne Ogilvy & Mather Advertising Bangkok a PETA Asia, ktoré sa spojili pre jeden spoločný cieľ.

Reklama/advertisment

Na jednej z najviac trendy nákupných centier v Bangkoku otvorili falošný obchod so zdanlivo luxusným koženým tovarom. Ten mal však desivé tajomstvo vo vnútri, na ktoré postupne prišli všetci kupujúci.

Reklama/advertisment

Vnútro kožených tašiek, peňaženiek, topánok, rukavíc aj búnd obsahoval falošné zvieracie mäso, krv a jedno vrecúško dokonca aj tlčúce srdce. Nič netušiaci kupujúci zažili pri otvorení tašiek poriadny šok a ostali v hrôze.

„Veľmi málo ľudí si uvedomuje extrémnu krutosť, ktorú podstupujú zvieratá, najmä krokodíly a hady… Niektoré z nich sú dokonca sťahované z kože zaživa pri výrobe luxusného koženého tovaru,“ informovala na svojej stránke spoločnosť PETA Asia.

Aký je váš názor k tejto problematike? Súcitíte s exotickými zvieratami alebo je vám to jedno?

behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-14behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-15behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-1 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-2 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-7 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-5behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-6behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-11behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-12

Zdroj: www.boredpanda.com

Loading...