V sobotu 28. januára 2017 oficiálne začal nový rok Kohúta, ktorý potrvá až do 15. februára 2018. Viete, na čo sa môžete tešiť? Teraz sa to dozviete!

Reklama/advertisment

Tento rok sa bude niesť v znamení usilovného, precízneho a zvedavého Kohúta. Jeho energiu podporí číslica jeden, ktorá je alfou a omegou, je počiatkom a vychádza z nuly. Toto všetko nám prinesie nový rok:

Reklama/advertisment

1. Tešiť sa môžete na viac šťastných dní

V novom roku sa môžete tešiť na viac šťastných a žiarivých okamihov. Okrem nich sa dostaví aj spravodlivosť, pretože Kohút nezabudne ani na dodržiavanie práv na svojom území. Okrem toho sa dostavia šťastie a hojnosť, ale to len v prípade, že si nebudete dávať nezmyselné predsavzatia, ktoré vás budú oberať o energiu.

Reklama/advertisment

2. Rada nad zlato znie – Upratajte si vo svojom živote

Rok Kohúta so sebou prinesie aj súperenie na vlastných územiach, pretože Kohút má rád spoľahlivosť a poriadok. Zabudnite na nepremyslené a unáhlená rozhodnutia, pretože tie môžu priniesť zmätok, konflikty a sklamanie.

rok-kohuta

3. Dbajte na správne investovanie

V tomto roku sa oplatí nehrabať iba pre seba, ale zamerať sa na dobré investície a to najmä čo sa týka vzťahov na všetkých medziľudských úrovniach.

4. Vyriešte si konflikty

Čestný a charakterný Kohút nemá rád zastrašovanie, pokrytectvo a pretvárku, preto dbajte na vyriešenie konfliktov. Vaša snaha o mierové riešenie najrôznejších konfliktov bude po zásluhe aj odmenená.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Loading...