Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 SEXY HEREČIEK PRE KTORÉ SI POZRIETE FILM #3

Určite máte svojho obľúbeného herca či herečku, a sledujete všetky filmy, v ktorých sa objavia. My sme sa dnes zamerali na najsexy herečky sveta, ktoré nás zaujali vo filmoch svojou krásou. 

Selena Gomez

Selenin talent prvýkrát objavili v roku 2001 v seriáli BARNEY & FRIENDS. Od vtedy sa jej kariéra herečky, ako aj speváčky, vyšvihla neuveriteľnou rýchlosťou hore.  Hrala v seriáloch a filmoch, ako napríklad HANNAH MONTANA, Popoluška v Monte Carle, Aftershock či Budderless.

selena-gomez-2015-wallpaper-2

Racher Bilson

Preslávila ju rola Summer Roberts v televíznom seriáli O. C. California, kde si ju diváci ihneď obľúbili. Po troch rokoch v seriáli sa dostala aj na filmové plátna, a to vďaka filmu Posledný Bozk. V roku 2008 si zahrala vo filme Jupmer, Neskôr sa vrátila ku seriálom, konkrétne v roku 2011, kde si zahrala hlavnú postavu Doktorku Zoe.

rachel-bilson-wallpaper-1

Nicola Peltz

Debutovala v roku 2006 vo filme Vianoce na nože. Hrala taktiež vo filmoch ako Harold (2008), no najznámejšou sa stala vďaka filmu Posledný vládca vetra (2010).

nicola-peltz-transformers-age-of-extinction-wallpaper-2

Natalie Portman

Jej herecká kariéra sa začala filmom LEON (1994), od vtedy sa vyšvihla neuveriteľne rýchlo na herecké nebo.  Nasledovali filmy HEAT (1995), VŠETCI HOVORIA: MILUJEM ŤA (1996) či STAR WARS: EPIZÓDA I (1999). Neskôr prišli filmy ako Zoolander,  Na dotyk, Thor, Čierna labuť či Hlavne nezáväzne.

natalie-portman-2014-wallpaper-1

Maggie Grace

Prvý výraznejší úspech dosiahla v roku 2004, kde si zahrala rolu v seriáli Nezvestní. Neskôr sa jej už ponuky sypali jedna radosť. Hrala vo filmoch ako Hmla, 96 hodín alebo Lásky podľa predlohy.

maggie-grace-wallpaper-4

Lucy Hale

Lucy hrala väčšinou v televíznych seriáloch. V roku 2003 sa objavila v seriáli O. C. California, neskôr Ako som spoznal vašu mamu. Na filmovom plátne sa objavila vo filmoch ako The Sisterhood of the Traveling Pants 2, Vreskot 4 či Cililing a tajomstvo krídel.

lucy-hale-movies-wallpaper-2

Kristen Steward

Debutovala v roku 2001 vo filme Životné istoty. O rok na to si zahrala Jodie Foster vo filme Úkryt. Neskôr dostala malú rolu vo filme Útek do divočiny. Asi najviac ju preslávila známa čarodejnícka sága Twilight.

kristen-stewart-2015-wallpaper-3

Keri Russell

Spočiatku hrala v mnohých seriáloch, ako napríklad Hercules či Malibu Shores, neskôr sa presunula aj do filmov ako napríklad Mission: Impossible III, The Girl in The Park či Šanca na prežitie. Tohto roku by sme ju mali vidieť v snímke The Free State of Jones.

keri-russell-curly-hair-wallpaper-2

Jessica Biel

Do celosvetového povedomia sa dostala vďaka seriálu V siedmom nebi. Po skončení natáčania seriálu dostala množstvo ponúk na účinkovanie vo filmoch. Mohli sme ju vidieť v snímkach ako Mobil, Texaský masaker motorovou pílou, Iluzionista, Next, Lekcia neslušného správania, A-Team, Tajomný muž či Chlap na roztrhanie.

jessica-biel-2014-wallpaper-3

 Amanda Seyfried

V jej začiatkoch hrala vo viacerých známych seriáloch ako napríklad Dr. House, Veronika Marsová či Kriminálka Las Vegas. Vo filme sa prvýkrát objavila v roku 2004. Pre Protivné Baby dokonca prerušila štúdium. Neskôr sa objavila vo filmoch ako Chloe, Vymedzený čas alebo Listy pre Júliu. Minulého roku sme ju mohli vidieť v Macikovi.

amanda-seyfried-wallpaper-2

Pozrite si tiež 10 SEXY HEREČIEK PRE KTORÉ SI POZRIETE FILM #2

10 SEXY HEREČIEK PRE KTORÉ SI POZRIETE FILM #1

foto: pcwallart.com

zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií