fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Suicide Squad opäť dokazuje, že v lete zažijeme v kinách poriadne psycho! #trailer 3

Máte tip? napíšte nám mailom

Komiksovka od Davida Ayera hovorí jasnou rečou! Po filmoch ako Revenant či Deadpool tu máme ďalší dlho očakávaný film, ktorý v lete zaplní určite kiná po celom svete!

Suicide Squad. Film, ktorý bude ďalším kultovým snímkom, ktorý bude mať očakávaný úspech, zverejňuje ďalší trailer. Ten nám ale prezrádza ešte viac, ako by sme chceli. Fenomenálny Will Smith, šialený Jared Leto, krásna Margot Robbie a mnoho ďalších dokazujú, že sa máme na čo tešiť!

Pred pár týždňami tvorcovia avizovali úpravu filmu o dotočenie niektorých partov, pretože sa im zdalo, že film nemá dosť zábavných momentov. Dotáčky by mali trvať 3 týždne. Niektorí kritici sa ale zhodujú na tom, že na akčnosti filmu to značne uberie. My si myslíme presný opak. Filmu to dodá fresh”šťavu”, ktorá obohatí celú produkciu filmu, (viď. Deadpool).

Preto sa môžeme tešiť na poriadny náklad akčnosti, humoru, fascinujúcich záberov, šialených postáv a hlavne šialeného smiechu Jareda Leta, ktorý stvárnil Jokera.

Zdroj+foto: youtube.com, csfd.cz

Prečítajte si tiež:
Mladí odporúčajú mladým! Komédie, ktoré musíš vidieť
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií