fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Iba 11-ročná stand-up komička zabáva svojimi výstupmi dospelých!

Máte tip? napíšte nám mailom

Baví ju baviť a je v tom fakt dobrá!

Saffron Herndo má iba 11 rokov a už zabáva množstvo ľudí svojimi stand-upmi. Ako sama píše na svojej webstránke, písaniu vtipných výstupov sa venuje už dva roky a miluje to, že môže byť na javisku a baviť ľudí.

Teenagerka sa už so svojimi stand-up vystúpeniami stihla predviesť na mnohých festivaloch a prehliadkach. Taktiež sa zúčastnila súťaže o zabávača roku vo východnom Texase a obsadila druhé miesto. Dokonca sa predviedla i v Amsterdame počas komediálneho festivalu.

Saffron chce pokračovať v tom, čo baví nielen ju, ale i ostatných.

Online randenie je ťažké. Zakaždým, keď sa s niekym stretnem, skončí vo väzení.

1

Niekedy ma rozčúlia veriaci ľudia… No, predtým, než prídeš ku mne a budeš sa ma snažiť presvedčiť, aby som konvertovala na tvoju vieru, uvedom si, že som iba malé, desaťročné dievčatko. A ty si dospelý, ktorý stále verí rozprávka. Nie sme až tak odlišní…

2

Iba preto, že keď hrajem The Sims a uväzním ich v pivnici bez dverí, do ktorej dám ohňostroje, na ktorých spustím časovač, si moja matka myslí, že potrebujem pomoc. Veď je to len obyčajná detská hlúposť. V reálnom svete by som to predsa nerobila. …Nemám totiž možnosť postaviť pivnicu.

4

Povedala som ockovi, že by som si prijala, aby Kurt Cobain so samovraždou počkal aspoň 20 rokov. Spýtal sa ma, prečo si neprajem, aby sa nezabil vôbec.

…oci, veď by potom nevznikli Foo Fighters.

3

Neznášam deti. Moja mama zo mňa urobila babysitterku v škôlke, takže tam chodím po škole. Hovorí totiž, že práca buduje charakter. …Áno mami a preto niekoho zabijem.

5

 

Prečítajte si tiež:
Škola požiadala 100 graffiťákov, aby preukázali svoje umenie na stenách školy pred tým, než sa rekonštruuje

https://www.youtube.com/watch?v=kBfzyj08eVo

Zdroj: boredpal.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií