fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

3 dôvody, prečo je tvoja sestra to najlepšie, čo ťa mohlo stretnúť

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie každá z nás má to šťastie, že má sestru. Ak však patríš k tým šťastlivcom, ktorým rodičia dopriali aspoň jednu sestru, buď za to vďačná! Lebo aj keď sa ti to možno v detstve nezdá a najradšej by si ju vymenila za obľúbenú čokoládu, sestra je to najlepšie, čo ťa v živote môže stretnúť. Toto sú najdôležitejšie dôvody, prečo to tak je.

1. Pohádali ste sa? Aj tak ťa nenechá v štichu

Niekedy jednoducho ani jedna z vás nemá svoj deň a poškriepite sa kvôli úplným blbostiam. Keď na teba však o hodinu doľahne niečo a potrebuješ sa vyrozprávať, sestra je tu a nevadí jej, že ste sa pred chvíľou pohádali.

2. Nesúdi ťa. Nikdy!

Nech už spravíš čokoľvek alebo sa rozhodneš akokoľvek, neodsúdi ťa. Za nič. Ani za to, že si sa vrhla do nového vzťahu pohlave, ani za to, že sa večer o jedenástej pred telkou napchávaš zmrzlinou, ani za to, že si sa rozhodla, že tú školu jednoducho nedokončíš. Ona len bude stáť pri tebe a podporí ťa, nech už sa tvoj život uberá akýmkoľvek smerom.

Prečítajte si tiež:
Toto dievčatko je hrdinka. Vo veku 6 rokov sa stará o svojho ochrnutého ocka

3. Nevyčíta ti, že si sa jej neozvala

Určite poznáš situácie, kedy ti všetky tvoje kamošky vyčítajú, že si sa im zase raz neozvala. Sestra ti nič nevyčíta. Nevadí jej, že si sa jej neozvala, ak ju potrebuješ, príde bez ohľadu na to, či si ju zavolala v piatok na kávu, alebo či si uprednostnila niekoho iného.

Foto: Pexels

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií