Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 skvelých hier pre Váš android smartfón

Mnohí z Vás zaiste poznajú ten pocit, keď nečinne sedíte vo vlaku, autobuse, alebo v čakárni u lekára. Práve preto by ste mali vyskúšať týchto nasledujúcich päť hier, ktoré (nielen) potrápia Vaše mozgové závity, ale aj Vašu fantáziu. Poďme sa spoločne teda pozrieť na pár titulov, ktorými si môžete skrátiť cestovanie do školy či do práce a nainštalovať si ich na náš smartfón.

 

1.     Roll the Ball: slide puzzle (Zadarmo)

maxresdefault (1)

„Návyková“ hra Roll the Ball: slide puzzle Vás svojim spôsobom prenesie do detských čias. Vašou úlohou bude správne poskladať malé puzzle tak, aby oceľová guľôčka mohla bez problémov prejsť až do cieľa. Nebude to však také ľahké ako sa zdá. Háčik je v tom, že toto „poskladanie“ musíte uskutočniť s čo najmenším počtom pohybov.

 

2.     100 Doors Full (Zadarmo)

smartfón

Ďalším titulom, ktorý je vhodný do čakárne u lekára bude hra s názvom 100 Doors Full. Ide o ďalšiu hru zo sekcie hlavolamov a zaiste potrápi Vaše mozgové závity. Neskutočné množstvo levelov (áno je ich presne 100) Vám prinesie neuveriteľný zážitok. Ako z hodnotení užívateľov v obchode Play vyplýva, hra je zabijakom času. Vašou úlohou bude otvárať dvere, ale ako každá logická hra, aj táto má zopár háčikov. Asi tým najväčším je, že dvere sa neotvoria „iba tak“. Logicky budete musieť využiť všetky dostupné predmety, ktoré sa nachádzajú v okolí dverí a to tak, aby sa Vám podarilo dostať von.

 

3.     Walking Dead: Road to Survival (Zadarmo)

smartfón

Ďalšou skvelou hrou, najmä pre tých, ktorí milujú seriál Walking Dead bude určite práve toto. Hra patrí do kategórie „Hry na hrdinov“ a svojim spôsobom sa na hrdinu hrať aj budete. Vaša úloha znie veľmi jednoducho: „prežiť“. Hra ponúka prepracované prostredie a je potrebné používať aj mozog. Vaše rozhodnutia v hre sú veľmi dôležité. Určujú či prežijete, alebo nie. Napínavé súboje, upgrade „základne“, ale aj PVP aréna Vám prinesú naozaj skvelý herný zážitok.

 

4.     Bus Simulator 2015

maxresdefault (1)

Štvrtou hrou bude niečo pre milovníkov dopravných prostriedkov. V hre Bus Simulator 2015 si sadnete za volant autobusu a úlohou bude dopraviť cestujúcich do cieľovej zastávky. Nebudete to mať až také ľahké, nakoľko po ceste máte niekoľko ďalších zastávok, na ktorých Vaši cestujúci vystupujú či nastupujú. Hra ponúka viacero modelov autobusov, ale aj nespočetné množstvo máp. A nezabúdajte, že cestujúci majú radi, keď chodíte na čas. Je dobré, pokiaľ dodržiavate cestovný poriadok, ale dbajte aj na dopravné predpisy.

 

5.     Piano Tiles 2 (Don’t Tap…2)

12417631_672947739513219_7584280062298008544_n

V súčasnosti veľmi populárna hra Piano Tiles 2 je obľúbená najmä u študentov. Pokiaľ si chcete skrátiť prestávky v škole, toto je ideálne riešenie. Dostupných je niekoľko piesní, ktoré budete musieť zahrať. Nie však na naozajstnom hudobnom nástroji, ale na virtuálnom piane. Vašimi šikovnými prstami musíte ťuknúť práve na čierne polia. Nikde vedľa. A samozrejme nesmiete zabudnúť ani jeden jediný tón. Vaša snaha bude odmenená bonusovým kolom, v ktorom môžete počas časového limitu ťukať do žltých polí koľko len chcete tak, aby ste nazbierali čo najviac bodov. Veľa šťastia!

 

Autor: Patrik Kopinec

Zdroje obrázkov: play.google.com

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií