fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj psy majú mimiku! Ako sa tvária sekundu pred chytením maškrty?

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotograf Christian Vieler sa už niekoľko rokov špecializuje na zachycovanie unikátnych a originálnych momentov zo zvieracej ríše. Psie reakcie zbiera od roku 2013 a všetky sú zhrnuté v knihe Treat.

Po každej sérii nových fotiek baví celý internet. Vieler vie, že psy majú rôzne osobnosti a snaží sa ich preto zachytiť v momentoch, kedy na ich tvárach najlepšie vidieť emócie. Chlpáči, samozrejme, nemajú s pózovaním najmenší problém – aspoň pokiaľ vo vzduchu lietajú tie správne pochúťky.

Na svojom intagramovom účte má fotograf úctyhodných 136 000 sledovateľov a ak sa chcete správne naladiť do dňa s úsmevom na tvári, odporúčame pozrieť. Každých pár dní vás bude čakať nový ňucháč s ešte humornejším výrazom ako ten posledný.

1.

2.

3.

4.

Pre portál BoredPanda Vieler povedal: „Fotenie psov pri tom, ako chytajú pochúťky, sa začalo úplne náhodne s mojím labradorom a v podstate sa venujem chlpáčom už šiesty rok. Odfotiť ich nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať a je to len polovica práce. Treba s nimi najskôr nadviazať puto.” Profesionálne sa psím fotografiám venuje od roku 2016 a ako sám vraví, je vo výbornej pozícii, pretože psov už nemusí hľadať on, chodia k nemu sami.

Prečítajte si tiež:
Prezidentské voľby 2019: Toto sú najvtipnejšie momenty

Pokračovanie na druhej strane →

5.

6.

7.

8.

„Väčšina z nich si fotenie naozaj užíva. Používam naozaj chutné pochúťky, pretože mojou výzvou je stať sa najlepším kamošom psa za mimoriadne krátky čas.”

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií