fbpx
Aj psy majú mimiku! Ako sa tvária sekundu pred chytením maškrty?

Aj psy majú mimiku! Ako sa tvária sekundu pred chytením maškrty?

Fotograf Christian Vieler sa už niekoľko rokov špecializuje na zachycovanie unikátnych a originálnych momentov zo zvieracej ríše. Psie reakcie zbiera od roku 2013 a všetky sú zhrnuté v knihe Treat.

Po každej sérii nových fotiek baví celý internet. Vieler vie, že psy majú rôzne osobnosti a snaží sa ich preto zachytiť v momentoch, kedy na ich tvárach najlepšie vidieť emócie. Chlpáči, samozrejme, nemajú s pózovaním najmenší problém – aspoň pokiaľ vo vzduchu lietajú tie správne pochúťky.

Na svojom intagramovom účte má fotograf úctyhodných 136 000 sledovateľov a ak sa chcete správne naladiť do dňa s úsmevom na tvári, odporúčame pozrieť. Každých pár dní vás bude čakať nový ňucháč s ešte humornejším výrazom ako ten posledný.

1.

2.

3.

4.

Pre portál BoredPanda Vieler povedal: „Fotenie psov pri tom, ako chytajú pochúťky, sa začalo úplne náhodne s mojím labradorom a v podstate sa venujem chlpáčom už šiesty rok. Odfotiť ich nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať a je to len polovica práce. Treba s nimi najskôr nadviazať puto.” Profesionálne sa psím fotografiám venuje od roku 2016 a ako sám vraví, je vo výbornej pozícii, pretože psov už nemusí hľadať on, chodia k nemu sami.

Pokračovanie na druhej strane →

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ktoré zviera vidíš na obrázku ako prvé? Vďaka svojej odpovedi zistíš, čo ti chce povedať tvoje podvedomie
Google+ Linkedin
Romana Haluščíková

Redaktorka magazínu Klocher - študentka piateho ročníka Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave. V rokoch 2016-2018 pôsobila na poste šéfredaktorky študentského časopisu Atteliér, ktorý bol viackrát ocenený na novinárskej súťaži Štúrovo pero.