Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prieskum odhalil najlepších milencov podľa národností. Sú tam aj Slováci?

Láska je všade okolo nás. I keď si to mnohí ľudia nechcú priznať, v myšlienkach aspoň raz porovnávali svojich expartnerov so svojimi súčasnými. Podľa nedávneho prieskumu je už známe, ktoré národnosti sú tými najlepšími milencami.

Krajinou, v ktorej sa nachádzajú najhorší milenci, je vraj Nemecko. Naopak, najlepší sú práve Španieli a to práve vďaka ich šarmu a temperamentu. V rámci príťažlivosti je potrebné aj zhodnotiť mieru promiskuity.

Hoci každý človek je iný, je príjemné sa dozvedieť nové zaujímavosti o tom, na aký typ mužov by ste mali byť pripravené v prípade nejakej dovolenky. Ak nemáte záujem o dobré rande, určite navštívte Nemecko. Naopak, horúcim románikom sa pravdepodobne nevyhnete v Španielsku či v Taliansku.

Akí sú najlepší milenci podľa národnosti?

Podľa prieskumu, ktorá realizovala agentúra OnePoll, sú v striedaní partneriek na prvom mieste muži z Nového Zélandu. Avšak najviac sexuálnych radovánok údajne zažili Rakúšania. V tomto smere nezaostávajú ani Holanďania, ktorí sú z pomedzi všetkých národností najviac otvorení predohrám. Číňania zas milujú lubrikanty. Zabudnúť nesmieme ani na Francúzov, ktorí sú najväčší romantici, avšak paradoxne najviac vyhľadávajú rôzne situácie, v ktorých pociťujú adrenalín.

Portál Yourtango.com dokonca zverejnil rebríček národností, kde prehľadne vidieť, na akom mieste sa ktorá národnosť nachádza. Okrem najlepších milencov sú v článku zahrnutí aj tí najhorší. V prvej topke najhorších milencov sa umiestnili Nemci, Angličania, Švédi, Holanďania a Američania. Top milencami sú Španieli, Brazílčania, Taliani, Francúzi, Íri.

Milenci. Zdroj: unsplash.com
Milenci. Zdroj: unsplash.com

Zadaní vs. nezadaní

Výsledky nie sú až tak prekvapivé. Už od začiatku ste určite vytušili, že na popredných priečkach budú práve Španieli. Prekvapivo, romantickí Francúzi sa nebránia divokým posteľným radovánkam. Keby sme chceli porovnať Slovákov, je to trošku zložitejšie. U každého môžeme spozorovať iné prejavy náklonnosti. Slováci sa nenachádzajú ani v jednom rebríčku.

Avšak nedávno sa na internete objavilo video, ktoré ženám zodpovedá mnohé otázky. Vo videu sa dozviete, či platí, že nezadaní muži sú lepší milenci ako tí zadaní. I keď bolo na Youtube.com zverejnené len pred niekoľkými dňami, už má viac ako 26-tisíc vzhliadnutí.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií