fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Union spustil telefonickú linku určenú Ukrajincom

Union ako prvá poisťovňa na Slovensku začala dnešným dňom prevádzkovať ukrajinskú telefonickú informačnú linku.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.8.2022 (Webnoviny.sk) – Či už ide o otázky spojené so zdravotným poistením na Slovensku alebo o pomoc s poistením motorového vozidla – tieto, a aj mnohé ďalšie podnety, budú môcť obyvatelia Ukrajiny, ktorí u nás našli útočisko pred vojnou, riešiť so zdravotnou, i komerčnou poisťovňou Union vo svojom rodnom jazyku. Union totiž ako prvá poisťovňa na Slovensku začala dnešným dňom prevádzkovať ukrajinskú telefonickú informačnú linku.

“Volajúcim bude odpovedať náš nový ukrajinský kolega, ktorého sme zamestnali pre zvýšený dopyt podnetov od jeho krajanov. Veríme, že dokáže efektívne pomôcť vyriešiť dopyty, kde rečová bariéra mohla spôsobovať problémy. Predsa len, čo krajina, to iné pravidlá a predpisy a vyznať sa v nich nie je jednoduché,” vysvetľuje Elena Májeková, členka predstavenstva Unionu.

Telefónna linka s číslom 02/208 11 700 bude bezplatná a pre záujemcov dostupná v čase od 8:00 do 16:00 každý pracovný deň. Ak sa osvedčí, do budúcna je v pláne jej rozšírenie o ďalších kolegov.

Informačný servis

Viac k témam: informačná linka, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Union spustil telefonickú linku určenú Ukrajincom © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Právnická firma roka: Advokáti RUŽIČKA AND PARTNERS získali už 10. víťazstvo v kategórii Verejné obstarávanie
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií