fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Alibi na mieru: TAKTO získavam dôkazy o nevere vašich manželov! (ROZHOVOR)

Aktérka z Alibi na mieru dokáže od vášho manžela získať kompromitujúci materiál, ktorý ho usvedčí z nevery. Prečítajte si s ňou rozhovor.

Máte tip? napíšte nám mailom

Alibi na mieru je prvá a jediná agentúra v Českej a Slovenskej republike, ktorá poskytuje alibi pre rôzne príležitosti okrem trestnej činnosti. Či už ide o zaistenie dôkazov, svedectva, krytia ľubovoľných aktivít, táto spoločnosť vám ponúkne profesionálne a diskrétne služby. Okrem toho však zahrňuje aj získavanie dôkazov o nevere partnera, a práve o tom je dnešný článok. Prečítajte si rozhovor s aktérkou, ktorá získava kompromitujúci materiál od mužov, ktorí podvádzajú svoje polovičky.

Ako ste sa dostali k tejto práci?

Asi pred dvoma rokmi som objavila na facebookovej stránke, ktorá inzeruje prácu v Prahe a jej okolí, ponuku práce na aktéra. Keďže som hľadala spôsoby, ako si vo voľnom čase privyrobiť, poslala som si žiadosť. Následne som dostala dotazník, ktorý som vyplnila a počkala na odpoveď.

Ako vyzeral pohovor? Museli ste spraviť nejaké testy?

Pohovor bol veľmi príjemný. Mala som ho v nákupnom centre Zličín v Prahe, takže bol na neutrálnej pôde. Testy som robiť nemusela, len sme sa rozprávali. Predstavili mi spoločnosť a ja som si mala vybrať, či pre túto firmu chcem pracovať.

Bolo ťažké rozhodnúť sa či budete pre Alibi na mieru pracovať? Alebo ste sa rozhodli hneď? Nemali ste z niečoho pochybnosti?

Nebolo. Páčila sa mi tá vízia, že sa touto prácou vlastne snažíme zachraňovať manželstvá, v ktorých sú napríklad deti. Alibi nikdy nerobí prácu, ktorú si niekto objedná za účelom pomsty. Takže som to brala ako dobrú skúsenosť. Túto spoluprácu tiež môžem kedykoľvek ukončiť a prestať pre Alibi pracovať.

Ako by ste opísali svoju prácu v Alibi? Čomu sa venujete?

Je to rôzne. Záleží na službe, ktorú mi koordinátor ponúkne. Niekedy iba niekoho oslovím cez SMS a snažím sa ho pozvať na kávu. Inokedy som akoby dievča s ťažkosťami, ktoré potrebuje pomoc. Následne mám dotyčného osloviť tak, aby mi napríklad začal písať nemravné SMS. V ten moment je moja práca hotová. Cieľom je vždy získať kompromitujúci materiál. Niekedy objekt záujmu napríklad iba sledujem. Je to naozaj rozmanitá práca a je hlavne o ľuďoch a o tom, vyznať sa v nich.

Takže väčšinou získavate dôkazy o nevere cez SMS? Predpokladám, že s niektorými mužmi sa aj stretávate. Nebojíte sa, že by vás niekto spoznal?

Presne. Väčšinou si s nimi píšem prostredníctvom SMS správ. Schôdzka je najlepší prvý krok. Mám šťastie, že sa mi väčšinou podarí objekt záujmu vždy okúzliť, takže potom na správy reaguje. Prípady z lokality, odkiaľ pochádzam, mať nemôžem. Tam je veľmi veľká pravdepodobnosť, že by ma niekto spoznal. Ale v Prahe a ani v ostatných mestách sa nebojím. A ak ma niekto náhodou spozná, tak by som to nejako zahrala. Ale zatiaľ sa mi to nikdy nestalo.

Prečítajte si tiež:
Harry Potter a kúzla? Takto sa to robí vo filmových štúdiách

Ak by sa vám nejaké zadanie od koordinátora nepáčilo a nechceli by ste ho urobiť, môžete odmietnuť? Už ste niečo odmietli?

Určite. Ak má koordinátor nový prípad, vždy mi zavolá. Povie mi lokalitu, zámer a ja sa sama rozhodnem, či to vezmem alebo nie. Odmietla som zopár prípadov, ale len z časových dôvodov.

Aké predpoklady musí mať človek, ktorý by chcel pracovať vo vašej profesii?

Nesmie sa báť. Musí byť komunikatívny a určite by mal mať nejaký šarm alebo osobné kúzlo a tiež empatiu. Je to moja vedľajšia práca, z ktorej nemám hlavný príjem. Ja sa pri tejto práci vždy skôr odreagujem. Na chvíľu sa zahrám na iné dievča, a človek tak trochu vypne z toho svojho stereotypu.

Okrem práci v Alibi na mieru študujete aj na vysokej škole. Čo konkrétne?

Ja mám vyštudované bakalárske vzdelanie v odbore financií. Aktuálne si dorábam inžiniera v odbore bankovníctvo a poisťovanie a následne si chcem v tomto smere urobiť ešte MBA. Dva roky som pracovala na centrále v banke. Aktuálne pracujem v spoločnosti, ktorá robí analýzy pre banky, poisťovne, e-shopy a pokiaľ o to má daná korporácia záujem, koordinuje im aj rôzne ich veľké projekty.

Vyžaduje od vás zamestnávateľ v Alibi vysokoškolské vzdelanie?

V Alibi určite nie. Človek tam ale musí mať nejaký sedliacky rozum. Je to fakt skôr o psychológii človeka. V mojej hlavnej práci vysokú potrebujem. Tam by mi maturita nestačila. MBA je dokonca jeden z predpokladov, aby som mohla kariérne rásť.

Ako vnímalo vaše okolie, partner a rodina, keď ste začali pracovať pre túto spoločnosť?

Ja mám s danou spoločnosťou podpísanú mlčanlivosť, takže o tom verejne nehovorím. Partner už o tom vie, pretože pri tejto práci si s objektom záujmu musím občas písať v noci alebo na dobrú noc a posielať mu správy o tom, ako veľmi mi chýba. A to jednoducho nevysvetlíte. Takže tomu som to prezradila. Zároveň som mu povedala, že je to pre mňa zábava. Ak s tým do budúcnosti bude mať problém, tak pre Alibi, samozrejme, prestanem pracovať. Ale to by bola škoda, pretože je to naozaj veľmi dobre platené.

Prečítajte si tiež:
Si pod papučou, romantik alebo sponzor? Pozri si 10 typov frajerov

Z rodiny mám už len ocka, babku a sestru. Ocko to berie športovo. Vraví, že som taká špiónka asi po ňom. Sestra sa už teší, až bude mať 18, aby to mohla skúsiť tiež. A babička to nevie. Asi si dokážete predstaviť, ako by sa tvárila, keby som jej povedala: „Ahoj babi, robím aktérku a občas si s nejakým chlapíkom vybehnem von.“ Potom by som ju do konca života presviedčala, že to naozaj nie je to povolanie, ktoré si myslí.

Nezasahuje náplň tejto profesie do vášho súkromného života? Viete si udržiavať takzvaný work and life balans?

Vôbec nie. Len vám to dá trochu iný pohľad na partnerstvo. Niekedy totiž zažijete prípady, kedy manželka utečie k milencovi. Potom, pre zmenu, je nejaký manžel, ktorý má viacero mileniek. Ale ja som toto vnímala už pred touto prácou. Tá doba, ktorú zažívali naši prarodičia, kedy sa naozaj držali toho: „pokiaľ nás smrť nerozdelí,“ je preč. To je tým svetom, sociálnymi sieťami a možnosťami, ktoré predtým neexistovali.

Akú najbláznivejšiu skúsenosť ste v Alibi na mieru zažili? Neboli ste niekedy v nebezpečenstve? Nebojíte sa, že by chcel nejaký muž, od ktorého ste získali kompromitujúci materiál, z pomsty vystopovať váš telefón alebo niečo podobné?

Nič bláznivé, čo by som v Alibi zažila, mi nenapadá. Nikdy som nezažila nič, čo by sa mi vymykalo spod kontroly. Koordinátor vždy zaistí, aby všetko prebiehalo tak, ako má. V nebezpečenstve som nikdy nebola. Väčšinou si na schôdzky volím neutrálne prostredia, kde sú ľudia, takže mi nič nehrozí. Hlavne mám šťastie v tom, že vždy vycítim, keď niečo nie je v poriadku. Preto dokážem včas vyhodnotiť situáciu a zachovať sa tak, aby všetko dopadlo podľa plánov.

Nikto ma nevystopuje. Mám falošný profil na Facebooku, Instagrame a iné, anonymné telefónne číslo. Takže v tomto som krytá. Tým mužom to väčšinou aj tak nedôjde. Pretože z väčšiny prípadov ide o chlapov, ktorí majú viac mileniek. Preto si tie spojitosti nedokážu dať dokopy a nevedia zistiť, že kompromitujúci materiál som získala práve ja.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií