fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Až 11 tunelov na tvári a zápis v knihe rekordov! Pozrite, ako vyzerá!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladík z Nemecka si nechal do tváre vyvŕtať neuveriteľný počet tunelov! Tunely, ktoré si mladí ľudia dávajú robiť väčšinou do uší, si tak mladík nechal urobiť po celej tvári a je ich až 11!

Určite, ak by ste videli tohto mladíka niekde na ulici, nechali by ste na ňom oči dlhšiu dobu. Či by to bolo z údivu alebo by Vás to zamrazilo a znechutilo, už necháme na Vás. Každopádne, za týmto mladíkom z Nemecka sa určite otáčajú davy a nájdete ho aj v knihe rekordov! Okrem tunelov má tento mladík aj prestrihnutý jazyk.

Najväčšie tunely, ktoré má na líciach, merajú v priemere 3,4 centimetra. Ak by ste sa cez ne pozreli lepšie, nevideli by ste tam len ústnu dutinu, ale aj Nemcov chrup!

Svoj prvý tunel už mal v 13-tich. Nemec nemieni prestať a už teraz sa pripravuje na ďalšie tunely.

Tunely a prestrihnutý jazyk nie je všetko, čím sa Nemec môže “pochváliť”. Okrem toho má 27 piercingov, 6 tetovaní a implantát.

Zdroj: odditycentral.com

Prečítajte si tiež:
Myslíš, že močenie do vane je nechutné a zlé - Má viacero výhod
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií