fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Až 11 tunelov na tvári a zápis v knihe rekordov! Pozrite, ako vyzerá!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladík z Nemecka si nechal do tváre vyvŕtať neuveriteľný počet tunelov! Tunely, ktoré si mladí ľudia dávajú robiť väčšinou do uší, si tak mladík nechal urobiť po celej tvári a je ich až 11!

Určite, ak by ste videli tohto mladíka niekde na ulici, nechali by ste na ňom oči dlhšiu dobu. Či by to bolo z údivu alebo by Vás to zamrazilo a znechutilo, už necháme na Vás. Každopádne, za týmto mladíkom z Nemecka sa určite otáčajú davy a nájdete ho aj v knihe rekordov! Okrem tunelov má tento mladík aj prestrihnutý jazyk.

Najväčšie tunely, ktoré má na líciach, merajú v priemere 3,4 centimetra. Ak by ste sa cez ne pozreli lepšie, nevideli by ste tam len ústnu dutinu, ale aj Nemcov chrup!

Svoj prvý tunel už mal v 13-tich. Nemec nemieni prestať a už teraz sa pripravuje na ďalšie tunely.

Tunely a prestrihnutý jazyk nie je všetko, čím sa Nemec môže “pochváliť”. Okrem toho má 27 piercingov, 6 tetovaní a implantát.

Zdroj: odditycentral.com

Prečítajte si tiež:
Najlepší sitkom všetkých čias, Priatelia, ukrývajú detail, ktorý si fanúšikovia roky nevšimli! Teraz vyplával na povrch
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií