fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

BEDCHILL: Vecička, ktorá by nemala chýbať vo vašej spálni

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento projekt si zaslúži pozornosť.

Jedzte, sledujte film, pracujte s notebookom alebo si čítajte POHODLNE v posteli! Bedchill je parádna vychytávka, ktorá nás zaujala na prvý pohľad.

Predpokladáme, že väčšina z nás najradšej zmienené aktivity absolvuje v posteli. Isteže, pri práci s notebookom by sme mali sedieť pekne rovno za stolom, ale ako je to v skutočnosti? Veď predsa posteľ je náš najlepší priateľ. 🙂 A tak sa v nej točíme, krútime, obraciame, snažíme sa nájsť tú správnu polohu. Notebook nám (v prípade, že nemáme podložku) hreje nohy aj brucho, mnohokrát sa natiahneme po nápoj alebo čokoľvek iné a z nepozornosti sa prevráti… Pri jedení v posteli sa síce snažíme správať kultivovane a jesť nad tanierom, ale akosi v nej vždy skončia nejaké omrvinky…

Tento posuvný stolík je naozaj výborným riešením, ako mať veci pekne usporiadané a zároveň pritom bez problémov sedieť v posteli.

Okrem základnej dosky sú v ňom 4 elektrické zásuvky, 4 USB porty, 2 Bluetooth reproduktory a 2 úložné zásuvky (napr. na nabíjačky). A k tomu ešte cool podsvietenie (2 LED svetlá, ktorých farbu a intenzitu nastavujete ovládačom). Vyzerá to super! A výšku si, samozrejme, môžete prispôsobiť.

Prečítajte si tiež:
Česká Barbie urobila odvážny krok. Na internet postla fotku, na ktorej nie je vôbec nalíčená. To je zmena!
bedchill
Zdroj: kickstarter.com

Projekt vymyslel Francúz Constant Ducos minulú jar. Pokračovali prvým prototypom, jeho testovaním a zlepšovaním, finalizovaním dizajnu, zháňaním peňazí na rozbehnutie biznisu.

Práve prebieha predpredaj a môžete ho mať aj vy, v ktoromkoľvek kúte sveta.

Dostupný je vo viacerých veľkostiach:

  • veľkosť S – od 257 €

Zdroj: kickstarter.com
  • veľkosť M – od 291 €

Zdroj: kickstarter.com
  • veľkosť L – od 315 €

Zdroj: kickstarter.com

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

Dokonca sa nemusíte obávať ani toho, že používate iný typ zásuviek (ak žijete v Anglicku, Amerike alebo inde). Môžete si totiž vybrať aj to!

Zdroj: kickstarter.com

…a v neposlednom rade spomenieme aj to, že Bedchill je dostupný v 4 farebných prevedeniach, takže ho pekne zladíte s nábytkom.

Zdroj: kickstarter.com

Dosť bolo slov. Pozrite si promo video, nech o tom máte lepší obraz!

Zdroje: https://www.bedchill.com/https://www.kickstarter.com/projects/constantducos/bedchill-connected-overbed-tablerevolutionize-your?ref=nav_search&result=project&term=bedchillhttp://toolsandtoys.net/bedchill-connected-overbed-rolling-table-kickstarter/

Foto: http://toolsandtoys.net/wp-content/uploads/2018/06/8B53D749-045C-4F33-88D1-53398B3253D4.jpeghttps://www.kickstarter.com/projects/constantducos/bedchill-connected-overbed-tablerevolutionize-your?ref=nav_search&result=project&term=bedchill

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií