fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Branislav Kmeť sa stal výkonným riaditeľom agentúry SITA

Branislav Kmeť so sebou do spoločnosti prináša bohaté skúsenosti s vedením obchodných a marketingových tímov a rozvojom biznisu v domácom aj medzinárodnom meradle.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Manažment informačnej agentúry SITA sa rozširuje o výkonného riaditeľa, ktorým sa stal  Branislav Kmeť.

Branislav Kmeť so sebou do spoločnosti prináša bohaté skúsenosti s vedením obchodných a marketingových tímov a rozvojom biznisu v domácom aj medzinárodnom meradle.

„Od Braňa očakávame silný impulz pre rozvoj komunikačných produktov a služieb, ktorých potenciál doteraz nebol úplne využitý,” uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Róbert Király.

Branislav Kmeť vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a Univerzitu Fu-tan v Šanghaji. Pôsobil ako konzultant spoločnosti Partners Group a Cube Trading, ako Senior Development Manager pre Business Partners Romania, viedol regionálnu obchodnú skupinu v spoločnosti Slovak Telekom, založil a viedol carsharingovú spoločnosť Carrivederci a pôsobil aj ako Generálny sekretár Slovak Electric Vehicle Association.

„Celý život sa venujem predaju služieb v rôznych odvetviach. Moja skúsenosť je, že základné princípy v obchode sú nemenné. Sú to vytrvalosť, disciplína, neustále zdokonaľovanie procesov a integrita,“ uviedol Kmeť.

„Môj názor je, že SITA má obrovský potenciál stať lídrom v tvorbe unikátnych mediálnych kanálov, ktoré budú zamerané najmä na odbornú verejnosť. Týmto spôsobom sa budeme vedieť odlíšiť od konkurencie a poskytnúť klientom komplexnejší servis,” dodal Branislav Kmeť.

Prečítajte si tiež:
Slovenská pošta bude vyplácať štátne sociálne dávky odídencom z Ukrajiny

SITA Slovenská tlačová agentúra a. s.

… je informačná agentúra, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako štvrťstoročie. Dodáva informácie z hospodárstva, politiky, spoločnosti a športu pre médiá, komerčné subjekty, štátne a verejné inštitúcie a mimovládne organizácie. Popri rýchlom a presnom spravodajstve poskytuje monitoring médií, prevádzkuje skupinu portálov webnoviny.sk, odborné odvetvové portály a zabezpečuje tvorbu a distribúciu PR správ, natívnych a SEO článkov.

Zdroj: Webnoviny.sk – Branislav Kmeť sa stal výkonným riaditeľom agentúry SITA © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií