fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Britskí olympionici zažili pri návrate veľa zábavy. Rovnaká batožina spôsobila chaos!

Máte tip? napíšte nám mailom

“Moja taška je červená, OK?”

Britskí olympijskí športovci tak trochu poplietli sami seba. Do Ria prišli pekne zladení a to sa netýkalo len oblečenia, ale aj batožiny, ktorú si niesli so sebou. Všetci mali totiž navlas rovnaké, červené kufre, cestovné tašky a ruksaky. Krátko po pristátí sa tak postarali o poriadny rozruch na letisku Heathrow. Snažili sa nájsť svoje veci, ale viac času trávili skôr pridávaním statusov, videí a fotografií na sociálne siete, kde sa týmto chaosom chválili 🙂 .

Aj napriek únave a hľadaniu vecí  ich neopúšťal humor. Na letisku aj na sieťach športovcov sa tak mohli ostatní pekne zabaviť : “Kto videl moju červenú tašku?” alebo  “Hej! Moja je tá červená !” Briti si v Riu viedli skvele, no o človeku, ktorý navrhol tímu rovnaké cestovné tašky, sa to už povedať nedá. Za túto akciu by si  totiž nijakú medailu nezaslúžil..

OH

2016

OL

7

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií