fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Česká rodina sa zľutovala nad bezdomovcom a poskytla mu počas mrazivej noci nocľah. Takto sa im neskôr “odvďačil”

Máte tip? napíšte nám mailom

Bezdomovec sa zachoval poriadne nevďačne…

Istí českí manželia sa rozhodli spraviť dobrý skutok a tak sa zľutovali nad mužom bez domova a počas chladnej noci mu poskytli nocľah. Bezdomovec na ďalší deň však odmietal teplý byt opustiť a pár si s nim nevedel poradiť, preto privolali mestskú políciu.

Keď policajti prišli do bytu, bezdomovec sa tam nenachádzal, pretože, podľa slov manželov, si išiel zohnať matrac na spanie. Muži zákona však museli odísť, no manželský pár a ich deti upozornili, aby muža za žiadnych okolností nevpúšťali dnu, prípadne aby opätovne kontaktovali políciu.

Po chvíli sa bezdomovec vrátil a násilím sa dobíjal do bytu, kde strávil predošlú noc. Zúfalí manželia si s ním už nevedeli rady a tak sa opäť obrátili s prosbou o pomoc na políciu. Privolanej hliadke muž bez domova tvrdil, že nocľah si u rodiny predplatil a tak má právo ísť do bytu a prespať tam. Na svoje tvrdenie však nemal žiadne dôkazy a preto si musel zbaliť svoje veci a odísť späť na ulicu.

Prečítajte si tiež:
Rekordman medzi ministrami financií Kažimír oficiálne skončil

 

 

Zdroj: iDnes

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií