Čo ukrýva vaše temné “ja”? Odpovedzte na jednoduchú otázku a zistite to

Čo ukrýva vaše temné “ja”? Odpovedzte na jednoduchú otázku a zistite to

Jednoduchý test osobnosti vám prezradí viac o vašom temnom “ja.”

Každý človek v sebe ukrýva aj odvrátenú stranu, ktorú pred svetom a častokrát aj pred sebou. Poďme si teraz odhaliť tú, ktorú skrývate vy. Princíp tohto testu je jednoduchý – zadívajte sa na obrázok a povedzte, čo vidíte ako prvé.


Zdroj: The Minds Journal

Medveď

Pokiaľ ste si ako prvého všimli medveďa, najväčší boj sa odohráva vo vašom srdci. Hoc vás myseľ chce jasne viesť jedným smerom, srdce vás vedie niekam inam. Neustále tak zvádzate boj medzi rozumom a srdcom a je pravdepodobné, že to tak bude celý život. V psychológii predstavuje medveď sily nášho podvedomia. Podobne ako sa medveď prebúdza zo zimného spánku a má následne mnoho energie, tak sa prebúdzajú aj vaše vnútorné sily ale i sexuálne chute. Preto by ste mali vedieť so svojimi energiami zaobchádzať.

Hory

Ak vás na prvý pohľad upútali hory, znamená to, že musíte vyvíjať enormné úsilie na to, aby ste prekonali samých seba. Pamätajte však, že cesta na vrchol je vždy náročná a môžete na nej stretnúť aj mnoho pútnikov. Ani jeden z vás sa zrejme na horu nedostane. Máte však v sebe obrovskú silu, ktorú ak dokážete využiť, podarí sa vám zdolať akúkoľvek prekážku. Nič vám nepadne to lona len tak, všetko si budete musieť poctivo odmakať.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pozri sa na obrázok a povedz, čo vidíš, ako prvé. Tvoja odpoveď prezradí mnohé o tvojom psychickom stave
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*