Čo ukrýva vaše temné “ja”? Odpovedzte na jednoduchú otázku a zistite to

Čo ukrýva vaše temné “ja”? Odpovedzte na jednoduchú otázku a zistite to

reklama

Jednoduchý test osobnosti vám prezradí viac o vašom temnom “ja.”

Každý človek v sebe ukrýva aj odvrátenú stranu, ktorú pred svetom a častokrát aj pred sebou. Poďme si teraz odhaliť tú, ktorú skrývate vy. Princíp tohto testu je jednoduchý – zadívajte sa na obrázok a povedzte, čo vidíte ako prvé.

Zdroj: The Minds Journal

Medveď

Pokiaľ ste si ako prvého všimli medveďa, najväčší boj sa odohráva vo vašom srdci. Hoc vás myseľ chce jasne viesť jedným smerom, srdce vás vedie niekam inam. Neustále tak zvádzate boj medzi rozumom a srdcom a je pravdepodobné, že to tak bude celý život. V psychológii predstavuje medveď sily nášho podvedomia. Podobne ako sa medveď prebúdza zo zimného spánku a má následne mnoho energie, tak sa prebúdzajú aj vaše vnútorné sily ale i sexuálne chute. Preto by ste mali vedieť so svojimi energiami zaobchádzať.

reklama

Hory

Ak vás na prvý pohľad upútali hory, znamená to, že musíte vyvíjať enormné úsilie na to, aby ste prekonali samých seba. Pamätajte však, že cesta na vrchol je vždy náročná a môžete na nej stretnúť aj mnoho pútnikov. Ani jeden z vás sa zrejme na horu nedostane. Máte však v sebe obrovskú silu, ktorú ak dokážete využiť, podarí sa vám zdolať akúkoľvek prekážku. Nič vám nepadne to lona len tak, všetko si budete musieť poctivo odmakať.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ako držíte svoj mobilný telefón vy? Jednoduchý test veľa napovie o vašich charakterových vlastnostiach
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.