fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čoraz viac ľudí nakupuje cez internet. Podľa čoho si zákazník vyberá eshop?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako správny podnikateľ musíte vedieť, ako zaujať zákazníka. Keď to nebudete vedieť, resp. budete stále len hádať, podľa čoho si zákazník vyberá práve vás, nebudete vedieť, aké kroky v budúcnosti podniknúť, aby ste zvýšili predaj. Prečítajte si nasledujúce riadky a uvidíte, že možno robíte niekde chybu a neuvedomujete si ju. A ktovie, možno robíte všetko správne.

Ceny produktov

V prvom rade si zákazník všíma ceny. Nezáležím im na tom, či ste si založili s.r.o. sami, alebo vám pomohla firma. Im v prvom rade ide o to, aby produkt, o ktorý majú záujem, bol lacný a dostupný kedykoľvek budú potrebovať.

Dizajn web stránky

Ľudia nakupujú očami, a preto sa niet čo čudovať, že si vyberajú e-shopy, ktoré ich zaujmú aj po dizajnovej stránke. Ak chcete mať vyššiu predajnosť, v prvom rade si vyberte reklamnú agentúru a programátorov, ktorí vám podľa vašich požiadaviek vytvoria firemnú web stránku, ktorá vás bude reprezentovať vo virtuálnom svete.

Rýchlosť a jednoduchosť

Zákazník, ak si chce z daného e-shopu niečo objednať, v prvom rade musí byť spokojný s rýchlosťou a štruktúrou web stránky. Ak má produkt, po ktorom túži hľadať v množstve kategórií a podkategórií, radšej z web stránky odíde a rozhodne sa hľadať ďalej. Dajte si záležať na tvorbe eshopu, pretože len samotná štruktúra web stránky rozhoduje o tom, či zákazník odporučí vašu firmu svojim známym, alebo nie.

Prečítajte si tiež:
Ako digitálne technológie ovplyvňujú naše zdravie?

Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií