fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dámy a páni. Tento simulant by sa mohol živiť ako herec

Máte tip? napíšte nám mailom

Našli sme brankára juhoafrického tímu Maritzburg United, ktorý svojou hrou bavil divákov na tribúne. Nebolo to kvôli jeho zákrokom, ale kvôli tomu, ako sa na ihrisku správal. Jeho výkon sa zapíše do simulantskej databázy, ak niečo také vôbec existuje.

Oddnes by sa brankár Glenn Verbauwhede mohol živiť ako herec. Jeho simulovanie na ihrisku si okrem futbalistov všimli už aj novinári, ktorí na to upozorňovali. V zápase proti Golden Arrows sa opäť blysol, ale v tom horšom slova zmysle. Keď jeho tím vyhrával 2:0, začal na svojich súperov skúšať rôzne “fintičky”.

Pozrite sa na to, ako sa dá v dnešnom futbale simulovať a že aj veľký chlap sa dokáže správať ako dieťa. Jeden z útočníkov súpera na to aj doplatil žltou kartou, keďže Glenn Verbauwhede opäť detinsky zasimuloval a rozhodca mu na to skočil. Veď sami si urobte názor.

 

Zdroj: youtube.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií