fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Desivé proroctvo veštca: Tretia svetová vojna je vraj za dverami! Kedy vypukne a kto ju začne?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Z tohoto proroctva poriadne mrazí! Dátum, kedy má svetová vojna vypuknúť je skutočne blízko…

Veštec Horacio Villegas, ktorý sám seba nazýva Poslom Boha, už v minulosti vyslovil niekoľko predpovedí, ktoré sa splnili. Predpovedal, že prezidentské voľby v USA vyhraje Donald Trump. Vtedy prehlásil, že kontroverzný multimilionár Trump bude „illuminátskym kráľom, ktorý dostane svet do tretej svetovej vojny.“ Okrem víťaza prezidentských voľbách predpovedal aj útok USA na základne v Sýrii, ktoré sa odohrali pred pár dňami. Práve tento útok by mal dostať Rusko, Čínu a Severnú Kóreu do svetového konfliktu s USA.

Villegas tvrdí, že tretia svetová vojna vypukne už o pár dní – presne na sté výročie prvého zjavenia Panny Márie v portugalskej Fatime. Prvýkrát sa tam Panna Mária zjavila 13. mája 1917, čo bude už o necelý mesiac. Božia rodička sa však vo Fatime zjavila celkovo šesťkrát a to od mája do októbra toho istého roku. Zjavovala sa presne v 13. deň v mesiaci.

„Hlavné proroctvo, ktoré musia ľudia vedieť je, aby boli na vojnu pripravení od 13. mája do 13. októbra. TÁTO VOJNA PRINESIE VEĽA SKAZY, ŠOKOV A SMRTI,“ prehlásil jasnovidec.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj mirror

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií