fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTO BY SI POČUŤ ROZHODNE NECHCEL: Týchto 10 desivých viet povedali deti svojim rodičom a známym

Máte tip? napíšte nám mailom

Deti sú poväčšine milé a nevinné stvorenia, s ktorými je zábava. Nie vždy to ale platí a vedia človeku spôsobiť strach a zimomriavky… Veď si predstav, že ti dieťa povie niečo takéto…

 

#1: Šli sme okolo cintorínu, keď moja trojročná dcérka z ničoho nič povedala, že tu leží jej braček. Pripomenula som jej, že ona brata nemá. Odpovedala, že je to jej bývalý brat z čias, keď ešte mala inú maminu.

#2: Moja teta otehotnela, keď sesternica mala 2 roky. Jedného dňa malá došla za ňou, objala ju okolo bruška a povedala, že jej braček je chorý. Teta o pár dní potratila.

#3: „Už môžeš pokojne spinkať, pod posteľou nik nie je.“ „Teraz je za tebou…“ …pri spomienke na tento rozhovor mám dodnes zimomriavky.

#4: V jeden večer, keď som ukladal svojho synčeka do postele sa so mnou rozlúčil slovami „Zbohom, oci.“ Povedal som mu, že pred spaním si nevravíme zbohom ale dobrú noc. Odvetil, že to vie, ale tentokrát mi musí povedať zbohom… V tú noc som ho niekoľkokrát skontroloval.

#5: Naša trojročná dcérka sa postavila pred svojho novonarodeného bračeka a pozorovala ho. Po chvíli sa k nám otočila a povedala, že je to monštrum a mali by sme ho ihneď pochovať.

 

Prečítajte si tiež:
Netflix odhlalil svoj najväčší hit. Je ním zdrvujúci príbeh o sexuálnom zneužívaní založený na skutočných udalostiach

Pokračovanie na ďalšej strane

Deti sú poväčšine milé a nevinné stvorenia, s ktorými je zábava. Nie vždy to ale platí a vedia človeku spôsobiť strach a zimomriavky… Veď si predstav, že ti dieťa povie niečo takéto…

 

#6: Jedného dňa som bol na návšteve u mojej sestry. Spolu s ňou a jej manželom sme sa rozprávali o blízkych, ktorí nás navždy opustili. Švagor šiel na povalu a doniesol obraz svojej matky, ktorá zomrela pri autonehode, keď mal 6 rokov. Keď ženu na obraze videla malá neter, začala sa smiať. Spýtali sme sa, čo je vtipné a odvetila, že to je jej najlepšia priateľka, s ktorou spolu spievajú.

#7: Moja matka raz bola strážiť moju dcérku, keď som šla k lekárovi. Neskôr mala povedala: „Ach nie, babi, mamička sa už domov viackrát nevráti… Je v nebezpečenstve… Smrteľnom nebezpečenstve.“ Skutočne som bola, prežila som nehodu, pri ktorej som takmer umrela a to presne v čase, kedy to dcérka vravela mame.

#8: Moja sestra Hailey sa narodila presne dva mesiace po tom, ako nám zomrela prababička. Jedného dňa sa Hailey zobudila a tvrdila, že dnes má 95. narodeniny (bol to presne deň, kedy by oslavovala prababička). Všetci sme ju upokojovali, rozplakala sa a tvrdila, že jej meno nie je Hailey ale Irene (meno prababičky). Tento stav trval celý deň a sestra si z neho nič nepamätala.

#9: Dcéra mi vravievala o mužovi, ktorý každý večer pred spaním príde do jej izby a dá jej na čelo krížik. Vždy som jej vravela, že sa jej to určite len sníva. Jedného dňa sme spolu so svokrou pozerali staré fotky, keď v tom dcérka ukázala na istého muža so slovami, že to on jej dáva krížik pred spaním. Muž na fotografii bol manželov otec, ktorý zomrel, keď bol ešte dieťa a v čase, keď žil, dával mu vždy pred spaním na čelo krížik.

#10: Matka mi vravela, že ako malá som rada trávila čas so svojou prababičkou a vždy, keď som sa s ňou lúčila, vravela som jej „Boh s tebou.“ Jedného dňa som jej ale povedala „Choď s Bohom.“ V tú noc prababička zomrela.

Zdroj: Bored Panda

Prečítajte si tiež:
Slečinka sa rozhodla predať cez internet svoje šaty. Keď však inzerát zdieľala, ľudia si začali všímať pikantný detail
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií