fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Iba 6-ročné dievčatko použilo maminu kartu na nákup hračiek z internetu. Keď však rodičia zistili, prečo to spravilo, nemohli sa hnevať

Máte tip? napíšte nám mailom

Dievčatko na nákup hračiek z Amazonu minulo bez vedomia svojej maminy 350 dolárov. Tá sa však na ňu nedokázala vôbec hnevať.

Mamička z Utahu dovolila svojej 6-ročnej dcérke Kaitlin, aby si na Amazone vybrala svoj narodeninový darček. Dievčatko si vybralo bábiku Barbie a neskôr požiadalo maminu, či môže na internete skontrolovať stav ich objednávky. Keď na to malá slečna dostala súhlas, spravila niečo iné – nákup hračiek v hodnote 350 dolárov, bez toho, aby o tom jej rodičia vedeli.

Keď pred ich domom zastala dodávka, z ktorej začal kuriér vynášať balíky, rodičia ostali v šoku a nechápali, čo sa deje. Kaitlin tak musela vyjsť s pravdou von a priznať sa, že pri kontrole objednávky dokúpila ďalšie hračky. Malá slečna ale objednávala hračky s úmyslom darovať ich detskej nemocnici, v ktorej bolo samo pred nejakým časom hospitalizované a potešiť tak choré deti, a tak sa jej rodičia na ňu nemohli hnevať.

Zdroj: Twitter/Princess Ria
Zdroj: Twitter/Princess Ria
Zdroj: Twitter/Princess Ria

 

 

Foto: https://twitter.com/R_tatas/status/1028344576405204993

Zdroj: http://www.fox13news.com/trending/girl-who-went-on-amazon-toy-buying-spree-donates-to-hospital

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií