fbpx
Iba 6-ročné dievčatko použilo maminu kartu na nákup hračiek z internetu. Keď však rodičia zistili, prečo to spravilo, nemohli sa hnevať

Iba 6-ročné dievčatko použilo maminu kartu na nákup hračiek z internetu. Keď však rodičia zistili, prečo to spravilo, nemohli sa hnevať

Dievčatko na nákup hračiek z Amazonu minulo bez vedomia svojej maminy 350 dolárov. Tá sa však na ňu nedokázala vôbec hnevať.

Mamička z Utahu dovolila svojej 6-ročnej dcérke Kaitlin, aby si na Amazone vybrala svoj narodeninový darček. Dievčatko si vybralo bábiku Barbie a neskôr požiadalo maminu, či môže na internete skontrolovať stav ich objednávky. Keď na to malá slečna dostala súhlas, spravila niečo iné – nákup hračiek v hodnote 350 dolárov, bez toho, aby o tom jej rodičia vedeli.

Keď pred ich domom zastala dodávka, z ktorej začal kuriér vynášať balíky, rodičia ostali v šoku a nechápali, čo sa deje. Kaitlin tak musela vyjsť s pravdou von a priznať sa, že pri kontrole objednávky dokúpila ďalšie hračky. Malá slečna ale objednávala hračky s úmyslom darovať ich detskej nemocnici, v ktorej bolo samo pred nejakým časom hospitalizované a potešiť tak choré deti, a tak sa jej rodičia na ňu nemohli hnevať.

Zdroj: Twitter/Princess Ria
Zdroj: Twitter/Princess Ria
Zdroj: Twitter/Princess Ria

 

 

Foto: https://twitter.com/R_tatas/status/1028344576405204993

Zdroj: http://www.fox13news.com/trending/girl-who-went-on-amazon-toy-buying-spree-donates-to-hospital

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Po tomto článku hneď skontrolujte, čo robia vaše deti či súrodenci!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.