fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obrovský úspech: Mladý slovenský talent DJ Dlugosh sa dostal do vydavateľstva Don Diabla

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáte Dlugosha? Ak ste o ňom náhodou doteraz nepočuli, čoskoro započujete, aj keby nechcete. Tomuto mladému Slovákovi sa totiž podarilo nadviazať spolu s tiež Slovákom SIIK a Američanom Exodus spoluprácu s obrovským, svetovým vydavateľstvom Hexagon HQ, ktoré patrí Don Diablovi. 

Ako sa to stalo?

Celkom jednoducho. Zložili nie dobrú, ale výbornú skladbu, ktorá získala podporu aj takých zvučných mien ako je Martin Garrix či The Chainsmokers. Aby sme však šli pekne po poradí, podľa Dlugoshových slov poslal istý manažér stredného vydavateľstva skladbu DJ Tiëstovi, ktorému sa tvorba veľmi páčila a posunul to Don Diablovi. Neuveriteľný úspech. To však nie je všetko, najnovšie túto skladbu zaradilo Spotify do svojho oficiálneho playlistu.

S DJom Don Diablom sa dokonca stretol aj osobne a rozprával sa s ním. Celebrita mladého Slováka srdečne privítala v jeho vydavateľskej rodine. Skladbu, ktorou Dlugosh prerazil si môžete vypočuť tu:

Don Diablo tento set zahral pred tisíckami ľudí

Poznať ho môžete aj z festivalu EDMANIA

Tento mladý talent na sebe pracoval, no svet elektronickej hudby ho pozná už roky. V roku 2018 sa Veronika Zeiselová rozhodla, že presne on je tým umelcom, ktorý by mal zložiť hymnu festivalu EDMANIA, na ktorom každý rok vystúpia svetové hviezdy. Medzi nimi, ako inak, i Dlugosh.

Prečítajte si tiež:
Facebook testuje novú funkciu. Čo výnimočné si pre nás pripravil tentokrát?

O celom úspechu natočil video:

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií