fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dokedy necháme vraždiť ukrajinské deti, pýta sa Krúpa a OSN premenoval ako Gašparovič (video)

Juraj Krúpa sa tiež spýtal, dokedy sa bude OSN prizerať „beštiálnym činom ruských vojakov, ktoré sme doteraz poznali iba z akčných filmov alebo z hororov”.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.4.2022 (Webnoviny.sk) – Obávam sa, že Organizácia spojených národov (OSN) sa pomaly, ale o to istejšie, stáva Organizáciou spojených nádorov. Na sociálnej sieti to napísal predseda parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa (OĽaNO) a položil si otázku, „dokedy necháme vraždiť ukrajinské deti”.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Spýtal sa tiež, dokedy sa bude OSN prizerať „beštiálnym činom ruských vojakov, ktoré sme doteraz poznali iba z akčných filmov alebo z hororov”, či dokedy bude stačiť OSN vyjadrovať „hlboké znepokojenie” nad povraždenými Ukrajincami.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Nádor Venezuela, nádor Severná Kórea, nádor Kuba, ale predovšetkým ten najhnusnejší nádor nádorov Rusko! Odporný, naplnený nenávisťou k slobode, skrývajúci vo vnútri, navyše povraždené ukrajinské deti, matky a starcov,” napísal poslanec Krúpa.

Podobné pomenovanie OSN sa omylom „podarilo” pred časom aj prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Dokedy necháme vraždiť ukrajinské deti, pýta sa Krúpa a OSN premenoval ako Gašparovič (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
RTVS: Verejný vysielateľ dokázal od roku 2018 každoročne hospodáriť so ziskom
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií