fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muža prezradil zvláštny účes: Neuveríte, čo skrýval pod parochňou!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kolumbijčana, ktorý pod parochňou ukrýval 500 gramov kokaínu, zatkli na letisku v Barcelone. Mužom zákona sa nepozdával zvláštny tvar jeho hlavy.

Podľa policajného vyhlásenia 65-ročný muž cestoval lietadlom z Bogoty. Letiskovej kontrole bol muž podozrivý okamžite, ako sa dostavil na svoj let. Viditeľne nervózny pasažier a neprimeraná veľkosť a tvar parochne, ktorú mal nasadenú na hlave, ich priviedlo k skutočne zaujímavému drogovému nálezu.

https://twitter.com/Brevesdepresse/status/1151383940558663680

Parochňu spolu s pol kilogramom kokaínu sa muž snažil zamaskovať aj klobúkom. Rýchly zásah polície však odhalil drogy v hodnote približne 30 000 eur.

Španielsko je vďaka svojim silným kultúrnym prepojeniam s Južnou Amerikou privilegovanou bránou pre kokaín. Drogy sa často prevážajú prostredníctvom nákladných zásielok či kontajnerov. Španielski colníci sú však skvele školení a dokážu odhaliť aj tie najbizarnejšie úkryty. Za posledné obdobie našli kokaín v prepravkách s ananásom, v invalidnom vozíku, v prsných implantátoch, ale aj v sadre muža so zlomenou nohou.

Napriek tomu, že sa tento incident odohral na začiatku júla, patrí k tým, na ktoré španielski colníci len tak skoro nezabudnú.

Prečítajte si tiež:
Nový módny trend islamských žien s japonským nádychom
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií