fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Držíš krok s kráľovnou? Táto skvelá stránka na počesť Alžbety II. ti ukáže, čo robila v tvojom veku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo Jej Veličenstvo Alžbeta robila v tvojom veku?

Kráľovná Alžbeta oslavuje nádherné 90. narodeniny. Londýn je v týchto dňoch na nohách, aj napriek tomu, že oficiálne bude kráľovná svoje jubileum oslavovať až v júni, oslavy už začali teraz. Mnoho ľudí na svete obdivuje túto čipernú babičku za to, ako energicky stále dokáže viesť národ a za neustále účasti na návštevách zahraničia, aj napriek svojmu pokročilému veku.

Keďže oslavy narodenín Jej Veličenstva kráľovnej Alžbety sa dostali do celého sveta, našli sa šikovní ľudia, ktorí vymysleli webstránku na jej počesť.

Stránka keepingupwiththequeen.com vám po uvedení vášho veku umožní nahliadnuť do minulosti a zistiť, čo robila kráľovná, keď bola vo vašom veku. Po zadaní vášho veku sa vám zobrazí obrys hlavy kráľovnej s číslom, ktoré ste zadali. Pod tým sa zobrazí rok, v ktorom mala kráľovná rovnaký vek ako vy a pod ním informácia o udalosti z jej života, ktorá sa v tom roku udiala. Niektoré sú dokonca obohatené o videá alebo fotografie. Pri jednotlivých rokoch sú zachytené udalosti, ako Kráľovská svadba princa Williama a Kate, tragická autonehoda princeznej Diany, narodenie princa Georga a princeznej Charlotte, korunováciu kráľovnej či jej zoznámenie sa s jej manželom, princom Philipom.

Prečítajte si tiež:
ŠOKUJÚCI OBJAV: Múmia z Pompejí zabáva celý svet. Smrť ho zastihla práve pri TOMTO

Kráľovná

Do príslušného riadka môžte vpisovať čísla od 0 do 100. Pri čísle 0 je napísaný celkom vtipný odkaz:

Dňa 21. apríla 1926 sa narodila princezná Elizabeth Alexandra Mary Windsor. Vstávala skoro ráno, keď sa objavila o 02.40 v dome svojich rodičov na 17  Bruton Street, London SW1 🙂 . 

A táto stránka dokonca pozná aj jej budúcnosť 🙂 🙂

2017

Zdroj: keepingupwiththequeen.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií