fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fínsko ponúka leto snov! Zaplatí ti dovolenku a od domácich sa naučíš tajomstvo šťastia, stačí natočiť 3-minútové video

Máte tip? napíšte nám mailom

Ponuka, ktorá sa neodmieta. Fínsko sa chce so svojím šťastím podeliť a výhercom môže byť každý.

Škandinávska krajina sa považuje za jednu z najšťastnejších a najlepších na život a zdá sa, že túto radosť si nechcú nechať len pre seba. Prostredníctvom programu „Rent a Finn” plánujú nalákať viac turistov. Výhercovia tejto súťaže majú garantovaný letný pobyt vo Fínsku úplne zdarma.

Osem Fínov sa zaviazalo, že cestujúcim ukáže svoj pokojný a vďačný spôsob života, dúfajúc, že sa na nich niečo nalepí. Rent a Finn, v preklade Prenajmi si Fína, je najnovší program, cez ktorý si pozriete nádhernú krajinu. Výlet je trojdňový a miesto si určujete vy.

Možno počas pobytu uvidíte aj polárnu žiaru. Zdroj: pixabay.com

Zapojiť sa do súťaže nie je vôbec náročné. Stačí natočiť 3-minútové video, v ktorom poviete niečo o sebe, a vašom vzťahu s prírodou a dôvod, prečo by ste chceli navštíviť práve Fínsko. Video treba nahrať na oficiálnu webovú stránku programu.

Na stránke si môžete pozrieť domácich, ich domovy, voľnočasové aktivity a letné dátumy, počas ktorých by vás prijali. Všetky poplatky za vás budú uhradené, ale majte na pamäti, že počas pobytu budete natáčaní.

Prečítajte si tiež:
Zapíšte si ich do zoznamu: 10 najlepších AIRBNB ubytovaní v Chorvátsku

V nasledujúcom videu sa ukážu Fíni, ktorých si môžete „prenajať” a ak ste sa zamýšľali nad tým, ako môžu žiť bez stresu, odhalia vám to.

Zdroj: thisisinsider.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií