fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotoalbum plný hollywoodskych hviezd: Kto je ale neznáma dáma pri nich?

V belgickom obchode s vecami „z druhej ruky“ sa objavil fotoalbum, ktorý na prvý pohľad pôsobí ako každý iný. V skutočnosti v sebe ukrýva hotový poklad hollywoodskej histórie.

Máte tip? napíšte nám mailom

V tomto albume sú fotky staršej dámy spolu s najväčšími hviezdami Hollywoode, od Toma Cruisa, Johnnyho Deppa až po Juliu Robertsovú či Toma Hanksa. O totožnosti tajomnej dámy po ich boku sa dlho špekulovalo.

Fotoalbum v second-handovom obchode Opnieuw & Co v Belgicku má spoločné iba jedno – postaršiu dámu. Nikto spočiatku netušil, kto to je. Zamestnanci obchodu preto uverejnili fotky z albumu na sociálnej sieti a snažili sa prísť na totožnosť ženy. Po jej boku totiž stáli hollywoodske legendy, ako napríklad Steven Spielberg, Bruce Willis alebo Robert Downey Jr.

Fotoalbum plný hollywoodskych hviezd: Kto je tá neznáma dáma pri nich?

Fotoalbum odnikadiaľ

Nie je známe, ako presne sa fotoalbum dostal do belgického obchodu. „Nemáme potuchy, ako a ani kedy sa k nám dostal. Jeden zo zamestnancov si ho prezeral a uvedomil si, že to nie je niečo, čoho by sa človek dobrovoľne zbavil,“ uviedol hovorca obchodu. Vďaka Facebooku sa im podarilo vypátrať, kto je tá tajomná dáma, ktorá mala tú česť stáť po boku filmových hrdinov.

Maria Snoeys-Langlerová a jej magická kariéra

Všimli si jednu z fotiek, na ktorej má neznáma žena pripnutý novinársky odznak. Ukázalo sa, že záhadnou dámou je Maria Snoeys-Langlerová, bývalá členka Hollywoodskej zahraničnej tlačovej asociácie. 99 členov asociácie z 55 krajín sveta riadi prestížne filmové a televízne ocenenie Zlatý glóbus. Členovia asociácie navštevujú celebritné večierky, párty či luxusné destinácie po celom svete, kde sa stretávajú so známymi hviezdami. Tie sa členov snažia zaujať a presvedčiť, aby im dali v spomínanom ocenení svoj hlas.

Prečítajte si tiež:
Žena porodila dvakrát v priebehu jedného mesiaca. Táto chyba maternice nie je tak ojedinelá, ako sa môže zdať

Napriek tomu, že Maria Snoeys-Langlerová je uvedená ako významná členka asociácie, nie je známe, pre ktorú publikáciu pracovala. Zomrela v roku 2016 vo veku 87 rokov. Majiteľ belgického obchodu kontaktoval jej dcéru z Kalifornie, pretože by jej vzácny fotoalbum rád vrátil.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj De Telegraaf Golden Globes Opnieuw & Co
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií