fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kim Kardashian a Kanye West majú problémy: Navštevujú sexuológa

Máte tip? napíšte nám mailom

Kim Kardashian a jej manžel Kanye West  prežívajú náročné obdobie. Ich manželstvo je na pokraji zrútenia a pár sa rozhodol urobiť všeto preto, aby zachránili svoj zväzok.

Podľa magazínu Radar Online, Kim Kardashian a Kanye West v súčasnosti žijú na dvoch samostatných planétach a stratili súkromie, ktoré kedysi mali. Podľa zdroja blízkeho páru, sa obaja rozhodli komplikovanú situáciu vyriešiť a poradiť sa s terapeutom: „Túto metódu už vyskúšali pred niekoľkými rokmi a zachránilo to ich manželstvo. Dúfajú, že sa im to podarí opäť.”

View this post on Instagram

Morning Madness

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian a Kanye West v rukách odborníka

Hoc o tom mnohí netušili, Kim a Kanye sa skutočne už raz spoločne zverili do rúk odborníka. V roku 2016 si najali terapeuta po traumatizujúcom zážitku, keď bola Kim zadržaná pod hrozbou zbrane v ich parížskom dome.

Kim Kardashian a Kaney West patria k manželským párom, na ktoré je neustále vyvíjaný tlak zo strany verejnosti a médií. Nie je preto žiadnym prekvapením, že sa rozhodli zabojovať a snažia sa čo najlepšie zvládnuť túto traumu. Kanye momentálne tiež trpí určitými problémami, ktoré sa týkajú duševného zdravia a vyžadujú terapeutickú starostlivosť.

Sláva a peniaze sú jedna strana krásneho života, no preťaženie a málo času pre druhého, je druhá strana.

Podľa príbuzného tohto hviezdneho páru : „Kim Kardashian a Kaney West hovoria o svojich frustráciách s odborným terapeutom, ktorý im dáva tipy, ako sa vzájomne otvoriť a lepšie komunikovať“. Zdá sa však, že rodičia štyroch deti – North, Saint, Chicago et Psalm –  majú omnoho zložitejší problém, ako sa na prvý pohľad môže zdať. „Terapeut im navrhuje, aby obnovili svoj sexuálny život. Nakoľko to momentálne sami nedokáźu, rozhodli sa vyhľadať sexuológa“.

Irónia osudu

Jedna z najkrajších a najžiadanejších žien na svete je nútená podstúpiť sexuálnu terapiu. Niečo také by nikto z jej fanúšikov nečakal. Opak je však pravdou. Nateraz však nie je verejnosti známe, kto z páru má problém. Klebety ale hovoria o manželovi Kim Kardashian. Kanye West sa v posledných mesiacoch veľmi zmenil. Spevák sa venuje každú nedeľu kázňam v kostole a dokonca  ho pri viacerých príležitostiach nahnevali šaty, ktoré mala jeho manželka oblečené. Označil ich za príliš sexy a neslušné.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií