fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Galaxy S8 na ďalších fotkách. Tentokrát so zapnutým displejom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je to tak dávno čo si čítal u nás článok o novom modeli Galaxy S8, presnejšie o fotkách, na ktorých bol zachytený. Podobná situácia nastala práve teraz…

Nová vlajková loď spoločnosti Samsung bola zachytená na nových snímkoch. Na internete sa tentokrát objavil model so zapnutým displejom.

samsung_clanok04

Ako vidíš, smartfón nemá “home” tlačidlo, disponuje portom USB-C a aj 3,5 mm jackom. Z obrázku tiež vidieť pomer veľkosti displeja k celkovej veľkosti zariadenia. Okrem iného si môžeš všimnúť aj umiestnenie softvérových tlačidiel. Tie budú po novom “integrované” doslova v softvéri.

Na hornej časti sa na nás bude pozerať viacero šošoviek čo naznačuje, že okrem prednej kamery a senzoru priblíženia pribudne aj skener dúhovky.

Dátum predstavenia zatiaľ nie je známy. Bližšie informácie, kedy bude nová vlajková loď predstavená, sa dozvieme z konferencie MWC a to 26. februára. Práve tu by mal byť oficiálne oznámený dátum predstavenia.

Na záver možno len dodať, že Samsung prekvapil novým dizajnom svojho miláčika Galaxy, avšak nie je prvý. Podobný look pripravuje aj spoločnosť LG s modelom G6.

Prečítajte si tiež:
Opitý muž zo Šale ukradol smetiarske auto a prevážal sa ním po meste. Napáchal škody a navyše šoféroval bez vodičského oprávnenia

Zdroj: androidauthority.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií