fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hasiči zasahovali pri požiari bytu v bratislavskej Dúbravke, plamene poškodili auto či fasádu (foto)

Pri požiari na Chrobákovej ulici zasahovalo 17 hasičov so štyrmi kusmi techniky.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.4.2022 (Webnoviny.sk) – Bratislavskí hasiči v stredu ráno zasahovali pri požiari bytu na Chrobákovej ulici v Dúbravke. Ako informuje Hasičský a záchranný útvar (HaZÚ) Hlavného mesta SR Bratislavy, pri požiari na štvrtom poschodí päťposchodového bytového domu zasahovalo 17 hasičov so štyrmi kusmi hasičskej techniky.

„Po príchode na miesto zistili, že ide o požiar na balkóne, konkrétne balkónového nábytku a skriniek,” uviedli hasiči s tým, že majiteľa bytu ošetrili zdravotníci z hasičského sanitného automobilu.

Požiar poškodil aj okno, balkónové dvere a fasádu. Na miesto bol privolaný zisťovateľ príčiny požiarov, ktorý nevylúčil, že požiar spôsobilo nedbalostné konanie pri manipulácii s ohňom.

Viac k témam: Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasiči zasahovali pri požiari bytu v bratislavskej Dúbravke, plamene poškodili auto či fasádu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií