Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Historka PREPOTENÁ POSTEĽ od Don_Krtka

Historka obsahuje vulgarizmy. Príbeh je zverejnený tak, ako sme ho dostali od autora, bez redakčných zmien.

 

Dnes Vám poviem príbeh o tom, ako som prvýkrát vlastnoručne vychytal čúča. Bol som strašne tlstý chlapec. Tak tlstý, že na futbale som bol vždy zajebaný v bráne. V škole na výtvarnej som rozjebal stoličku lebo konfekčná veľkosť mojej hovnárne nevyhovovala normalizovaným štandardom vlády Mikuláša Dzurindu. Byt brankárom ale Malo zlatučké výhody, nespocil som sa jak vyjebaný narkoman čo si už tri minuty nezajebal infúzku, pozeral som sa na partiu kokotov bez budúcnosti ako sa naháňajú za loptou a bol som frajer. Keď som chytil loptu, bol som boh, keď som dostal gól tak som to zvalil na niekoho iného. VYJEBANÝ B.I.G. Viete ako. Juicy. Jedného dňa však prišlo dievča, čistá Lubna, a ešte som ani netušil, že už nebudem chytať len loptu, a že moje gule zažijú aj niečo príjemnejšie ako petelicu na semenovody. Slnko pražilo na moju hrošiu pokožku a vtedy som ju zbadal. Pretrel som pot z oči , (človek by to nikdy nepovedal ale keď ste tlstý tak sa Vám masť zajebe aj do skurveneho očného viečka ), a zbadal som ju. Kurva už to píšem druhý krát,Ale tie cecky boli neskutočne. Na tých dvoch pampúchoch sa ocitlo viac očí jak na babkinej nedeľnej polievke do piče. pár týždňov sa bola sexikonou nášho sídliska a väčšina z nás si nad ňou prevetralo cikulku.

Musel som konať. Vytiahol som outfit po ktorom by Kimlička mal mokré sny a išlo sa na to. Šušnavý nos, pupek jak kredenc a potničky na stehnách čo som nevedel dať od seba nohy jake boli tlsté. Moje estrogenové guľky boli pod Tlakom jak skurvený sprej – pozdravujem Otisa, slnko ma pomaly restovalo do zlatista, vôňa grilovaného bôčiku, čistý kundolap. Prvé rande mojho života, som vzrušený, v mojich skornatených cievach udiera cholesterol naplno. Už prichádza, sebavedomá, dlhé hnedé vlasy, riťka jak osie hniezdo, na spapanie , v strede čokoládová. A tam ten malý vyjebanec- jej prijebaný brat. Pičifúz samozvaný, z boží vúle kokot. Nemali sme sa radi. Bolo medzi nami silne sexuálne napätie, on ma chcel zajebat a ja jeho tiez. Postrach Denis môže ist lízať Ritný veniec tomuto satanovi. Maly chlapec mal už v šiestich rokoch na rováši skurvené činy. Kúsal, kopal, znásilnil svoju kamarátku, vykradol obchod a susede raz obesil čivavu na šmyklavke + rituálne zožral jej hovno. Prisaham piču. Vždy sa zákerne usmieval cez tú jeho štrbavú papuľu. Mal formičky a išli sme sa hrať na osrané pieskovisko a.k.a verejná toaleta pre psov a.k.a mačacie hovná jak sušené slivečky. Slivečky neslivečky, vyvolenej dojničky sa tak škaredo nazvať nedali. Z toho skurveneho pieskoviska som dostal exem na chrbáte a bol som rapavý od krku až po kloaku. David zo Senca do piče. Babka mi potom dva mesiace mastila rit s wortnerom bradavičník. Ale spat k pieskovisku.

 

posteľ

 

Ako to býva zvykom, na ihriskách su preliezačky, ja ako Mušia váha som si nikdy nedovolil dvihnúť svoje teleso a pokúsiť sa o nemožne. Jej cecky ma však omámili a vyhupol som svoju xxl telesnú schránku ako Sergej Bubka. Chvíľka nepozornosti a moja rosolovitá zadnica sa zošmykla dole, a z výšky metra a pól som sa vyjebal jak Busta Rhymes rovno na svoj Krivý chrbát. Vyjebané seizmické vlny otrásali sídliskom a ja som si myslel, že už sa nikdy nepostavím. Pribehla za mňou Pamela a opýtala sa ma, či som šmatlavý. Ty si šmatlavá ty piča. Keby vedela, aký šmatloš mi vtedy v slipoch stál v pozore. Aby som nezabudol, ten maly vyjebanec sa na mne smál jak majster N a mal som chuť ho experimentálne narvať do smecáku. Kokot ešte aj vlasy mal jak majster N. Mal som v rici asi šest kilov piesku a zrniecka mi stimulovali análny otvor, skoro som sa DOSRAL jak invalid. Jak na TA3, bez komentára som Utekal domov a rande bolo v PIČI.

Doma som porodil javorické udené koleno a ľahký ako pierko som utekal naspat von. Tá čmochlina tam už nebola. Mal som skôr tušiť, že tie tlaky nebudú len z lásky ale že vo mne bubloce to vyjebané kung pao čo som mal na obed. Vedel som kde býva, išiel som zazvoniť. Stres sa prejavil vo všetkých smeroch. Postavili sa mi bradavky jak zmrzlinove kornutky a preskočil mi hlas jak Jebnutému Toráčovi do piče. Povedala mi, že večer príde von a zahráme sa schovávačku. Z tejto správy mi skoro odjebalo žlč. Neznášal som tú hru, všade ma bolo vidieť. Moje špeky sa nedali skryť. Raz som si ľahol do kríku že budem nenápadný a oščal ma pes čo si ma pomýlil s kmeňom. Jeho Worčestrovka neišla umyť tri mesiace do piče. Ozaj som až tak bravcovy? Vyjebaný čokel. Po pár hodinách nervózneho pohonkávania doma prišiel čas. Tá kurva si dala neónové tielko. Moj vtedy ešte mikroskopicky franta vrieskal jak Lučiáno Pavarotti. Išlo sa schovávať a ja som sa Dal do dvojice s ňou. Utekala a dosci že jej bradavky nevyleceli. Ľahli sme si za vyjebaný asa smetiak. Kokot tak som sa spotil že keby dôjdu smecari tak ma zajebú do priehradky s toxickými odpadom. Videla, že sa mi oči preguľujú z prava do ľava a opýtala sa ma, či chcem vidiet prsia. Do piče. Ty sa pýtaš slepého, či chce vidiet? Kurva jebnutá. A potom to bolo.. Posral som sa.

Do piče, seriózne, keď som uvidel tie palacinky som sa dojebal jak novorodenec. Čínsky vyjebaný šprt zaromatizoval celé miesto. Kung Pao zajebalo trojkilové kung-fu á la hrachová kaša v priamom prenose. Pochopiteľne sa jej fekál show nepáčila a utiekla preč. Citil som sa jak jebnutý hovnoman. Lord Hoven. V trenkách naložené z každej strany. Pálilo ma to jak keby sa mi v rici jebalo Wasabi. Jak prijebaný som kráčal domov. Nech sa lúbi. Zasekol som sa vo vyjebanom výťahu. Ignorujúc možnú prítomnosť kamier som stiahol osrané trenky a začal som naťahovať tú moju užovku. Strašne tlaky som mal. Celý upachcený jak prasa som sa po 23 sekundách blížil k vyvrcholeniu, a zrazu mi ded Hasan otvoril dvere na výťahu. Zme dobrý večer ty kokot. JAKO pre koho. Čistý duel. Ja a on. On mieri pohľadom, ja žaludom.

Holý a dosraný som zufalo vystrelil obsah svojich vajec smerom k nemu a on obelel jak kasper. Bon appetite. Dovidenia zajebal. Hanba na sto rokov. Či honba? . Uvedomil som si, že som sa nezasekol, ale zostal som stáť na prízemí. Tragédia osudu. Vyviezol som sa hore, prišiel domov červený jak rajčinový pretlak a išiel som tlakovať na hajzel. Trásli sa steny do piče. 4 hodiny som si v kuse honil. Vyjebaný svetový rekord. Pre zvedavcov, osrané trenky skončili v koši. Vytvoril som skurvený svetový rekord do piče. Predkožka mi odpuchla jak orechový závin. Tak som si mastil, že som sa pocil jak vrcholový primitív, návlečky na posteli smrdeli jak šošovicový prívarek. Mal som 11 rokov a v posteli vytieklo aspoň 11 litrov spocenej sódovky. Vyjebané obedové menu za 3.30€. Suchý orgazmus jak vínko som zaklincoval. Vtedy som pochopil, Jakú moc tie ženy majú. P.S odkrvený žalud a návšteva urologa na druhý deň stála za to.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií