fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hladáte si prácu? Veterinárna klinika ponúka prácu snov. Hľadajú totiž “hladkača mačiek”

Máte tip? napíšte nám mailom

Kto si hľadá prácu ruku hore! Toľko rúk smerujúcich k stropu spomedzi našich čitateľov ešte asi nebolo. Tentokrát ti možno narobíme chúťky na skutočne krásne zamestnanie.

Ľudia, ktorí potrebujú peniaze, dokážu robiť naozaj kadečo. Niekedy sa však stane, že človeka jeho práca naozaj baví a vtedy “vyhral”. Miluješ však zvieratá, konkrétne mačky? Mačacia klinika v Dubline sa nechala počuť, že čoskoro ponúkne prácu niekomu, kto by rád pomáhal mačkám bez domova.

„Ideálny kandidát musí mať jemné ruky, ktoré dokážu po dlhú dobu hladkať mačky. Musí vedieť hovoriť potichu a šepkať, aby upokojili nervozitu niektorých našich pacientov. Schopnosť rozoznať rôzne druhy pradenia je výraznou výhodou,“ píše sa v inzeráte veterinárnej kliniky Just Cats.

just-cats-vet-clinic-hires-cat-cuddler-5-5927e7e0871b7__700

just-cats-vet-clinic-hires-cat-cuddler-6-5927e7e2302e3__700 just-cats-vet-clinic-hires-cat-cuddler-7-5927e7e3c33c3__700 just-cats-vet-clinic-hires-cat-cuddler-4-5927e7de81148__700

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií