Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

„Hrajte trúbky túr 2022“ už čoskoro roztancuje Slovensko

Spoločné turné srbského Boban Markovič Orkestar a slovenskej skupiny Vidiek s názvom odkazujúcim na ich spoločný hit „Hrajte trúbky túr 2022“ sa začína už v pondelok 29. augusta vystúpením na festivale Cigánsky oheň v Banskej Bystrici.

26.8.2022 (Webnoviny.sk) – Spoločné turné srbského Boban Markovič Orkestar a slovenskej skupiny Vidiek s názvom odkazujúcim na ich spoločný hit „Hrajte trúbky túr 2022“ sa začína už v pondelok 29. augusta vystúpením na festivale Cigánsky oheň v Banskej Bystrici. Pokračovať bude vyše dvojhodinovými koncertami so spoločným finále od utorka až do nedele v Košiciach, Žiline, Nitre, Trenčíne, Banskej Štiavnici a Bratislave, kde sa slovenská časť turné 4. septembra skončí.

„Prvý krát sme mali v kalendári rezervovaný termín na koncert s Vidiekom už v lete 2020, ale plány ostali vďaka pandémii len na papieri. Sme radi, že sa nakoniec môžeme spolu stretnúť so slovenskými fanúšikmi na konci tohto leta hneď v siedmych slovenských mestách.“ hovorí líder svetoznámeho srbského dychového orchestra Boban Markovič.

Spevák skupiny Vidiek Jano Kuric sa pridáva: „Odkedy som počul Bobanovcov v kultových Kusturicových filmoch, hovoril som si, že to by bola partia pre nás. Nakoniec sa nám podarila počas pandémie spoločná pesnička a tak po dlhej dobe, kedy sme sa od konca deväťdesiatych rokov stretávali len v zákulisí koncertov a festivalov, budeme spoločne na jednom pódiu. A samozrejme, že zahráme spolu aj spomínanú pesničku „Hrajte trúbky“, to bude pekné finále spoločných koncertov.“

Pesničku „Hrajte trúbky“ nájdete tu:

Promo fotku Vidiek nájdete tu https://www.skupinavidiek.sk/public/data/BASIC_COVER_COLOR.jpg.

Viac informácií o termínoch a miestach, kam zavíta „Hrajte trúbky túr 2022“, nájdete na www.skupinavidiek.sk.

Informačný servis

Viac k témam: Hrajte trúbky, Hrajte trúbky túr 2022, pesnička
Zdroj: Webnoviny.sk – „Hrajte trúbky túr 2022“ už čoskoro roztancuje Slovensko © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií