fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajinský Nikopoľ sa celú noc otriasal, Rusi na mesto vypálili takmer 40 striel

Gubernátor Dnipropetrovskej oblasti Valentyn Rezničenko uviedol, že okres Nikopoľ „sa otriasal celú noc“ pod ostreľovaním ruských síl.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.10.2022 (Webnoviny.sk) – Okrem obyvateľov ukrajinského mesta Zaporožia zažili v ostatných hodinách ruské ostreľovanie i ľudia v neďalekom Nikopoli v Dnipropetrovskej oblasti. Referuje o tom spravodajský web CNN.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Gubernátor Dnipropetrovskej oblasti Valentyn Rezničenko v príspevku na Telegrame uviedol, že okres Nikopoľ „sa otriasal celú noc“ pod ostreľovaním ruských síl. Dodal, že samotné mesto zasiahlo takmer 40 ruských striel.

„V meste bolo poškodených niekoľko výškových budov, viac ako 10 súkromných domov, podnik dopravnej infraštruktúry, plynovody a elektrické siete,“ povedal Rezničenko, podľa ktorého neboli hlásené žiadne zranenia.

Viac k témam: Ostreľovanie, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Ukrajinský Nikopoľ sa celú noc otriasal, Rusi na mesto vypálili takmer 40 striel © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií