fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrozivé video na D1: Zrazili sa kamióny a osobné auto, v ktorom bola žena s dieťaťom. Zhoreli v aute

Máte tip? napíšte nám mailom

Osem hasičských jednotiek a 19 zásahových vozidiel v stredu zasahovalo na diaľnici D1 pri Brne, kde došlo k požiaru troch vozidiel po dopravnej nehode. Traja ľudia na mieste zomreli a ďalšie osoby sa zranili. Diaľnica včera bola uzatvorená.

,,Naše operačné stredisko dostalo informáciu o nehode s následným požiarom na 189. kilometri D1 v smere na Brno v 10.42 hodín. Ihneď bol vyhlásený druhý stupeň požiarneho poplachu a na miesto vyrazilo 8 hasičských jednotiek,” informoval tydenikpolicie.cz.

Zomreli traja ľudia

Nehoda na D1 si vyžiadala tri obete, ďalší dvaja muži a jedna žena sa zranili a skončili v starostlivosti posádok ZZS. Hmotné škody pôjdu do miliónov. Veliteľ zásahu si povolal na miesto príslušníka HZS preškoleného k poskytovaniu posttraumatickej intervenčnej starostlivosti.

Okrem likvidácie požiaru museli hasiči zaistiť tiež unikajúce prevádzkové náplne a prečerpali naftu zo zničeného kamióna.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tydenikpolicie
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií