fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hudobná novinka: Boy Wonder je späť aj s (ču)desným videoklipom

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenský raper dal o sebe vedieť s piesňou Ukáž mi lásku, ktorá je sprevádzaná kontroverzným videoklipom. Malú úlohu si v ňom struhli aj Emma Drobná či Attila Végh.

Už v roku 2015 ohlásil slovenský raper Boy Wonder príchod jeho novej sólovej dosky. Bohužiaľ, ani po takmer štyroch rokoch nie je po spomínanej doske ani chýru, ani slychu. Fanúšikov ale určite potešila najnovšia skladba Ukáž mi lásku, ktorú zverejnil na YouTube kanál Tynikdy len pred pár dňami. Pieseň bola vydaná spoločne s videoklipom, za ktorého vznikom stojí SULE DSGN a Nefkus.

Autor v skladbe posiela drsný odkaz všetkým fejkovým interpretom. Svoje lyrické schopnosti predvádza počas celého tracku, ktorý je doplnený skvelým beatom. Niet sa čo čudovať, Boy patrí medzi tých najlepších, ktorých na slovenskej rapovej scéne máme. 

Skladba zaujala najmä kvôli extravagantnému videoklipu. Jeho sledovanie môže byť počas niektorých pasáží náročné, najmä vtedy, keď sa samotný autor prihovára ako vyrážka.

V klipe sa mihli slávne osobnosti ako speváčka Emma Drobná či MMA zápasník Attila Végh. Podľa mnohých má práve tento čudesný videoklip našliapnuté stať sa hlavným adeptom na vizuál tohto roku. 

Prečítajte si tiež:
Kus prírody vo fľaši: Počuli ste už o organických vínach?

Zdroj: bbarak.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií