fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igor Matovič berie návrh Richarda Sulíka viesť rezort zdravotníctva ako veľmi zlý vtip

Máte tip? napíšte nám mailom

Ministri sa dnes stretli kvôli aktuálnej pandemickej situácii na Slovensku za okrúhlym stolom. Na stretnutí lídrov koaličných strán navrhol Richard Sulíka (SaS) premiérovi Igorovi Matovičovi prevziať rezort ministerstva zdravotníctva.

Igor Matovič to berie ako zlý vtip. „Ak človek, ktorý toto peklo spôsobil s tisíckami mŕtvych, zrazu hovorí, že chce byť ministrom zdravotníctva, tak to by bolo naozaj, že urobiť z capa záhradníka, “ povedal na dnešnom brífingu premiér.

Premiér tiež uviedol, že chcel na Richarda Sulíka urobiť skúšku či mu naozaj ide o životy a zdravie ľudí a nie o biznis, preto mu navrhol výmenu ministerstva zdravotníctva za ministerstvo hospodárstva. Vraj sa Sulík rýchlo zháčil.

Podľa jeho slov Marek Krajčí pred Vianocami prosil Sulíka o lockdown. Matovič tiež povedal, že o výmene ministra zdravotníctva vôbec neuvažuje, pretože Krajčí je dobrý minister, ktorý chráni zdravie a životy ľudí. Matovič vyčíta Sulíkovi, že bojoval za otvorenie reštaurácií, barov a obchodov v polovici decembra.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií