Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zelenskyj sa poďakoval jednotkám, ktoré sa vyznamenali na fronte (video)

Ukrajinský prezident zároveň vyhlásil, že únos generálneho riaditeľa okupovanej Zaporižžskej jadrovej elektrárne bol aktom ruského teroru. 

3.10.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj oznámil, že armáda jeho krajiny oslobodila obce Archanhelske a Myroliubivka v Chersonskej oblasti. Tieto dve obce spomenul v príhovore, keď ďakoval konkrétnym jednotkám ukrajinských síl za to, že sa vyznamenali na fronte.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Zelenskyj vo svojom prejave povedal, že úspech ukrajinskej armády nie je obmedzený len na mesto Lyman v Doneckej oblasti. Informuje o tom portál news.sky.com.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Prezident Ukrajiny zároveň vyhlásil, že únos generálneho riaditeľa okupovanej Zaporižžskej jadrovej elektrárne bol aktom ruského teroru. „Je to ďalší príklad jasného činu ruského teroru, za ktorý musí teroristický štát niesť čoraz viac väčší trest,“ dodal.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Donbas, Donecká ľudová republika, LĽR Luhanská ľudová republika, Lymaň, rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Zelenskyj sa poďakoval jednotkám, ktoré sa vyznamenali na fronte (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií