fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jančovič sa bude opäť uchádzať o post primátora Piešťan, veľkú kampaň ale voliči očakávať nemajú

Súčasný primátor Piešťan Peter Jančovič povedal, že cíti dostatok entuziazmu a energie na pokračovanie v tejto práci.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.8.2022 (Webnoviny.sk) – Primátor Piešťan Peter Jančovič sa bude v komunálnych voľbách 29. októbra opäť uchádzať o tento post ako nezávislý kandidát. Zapisovateľke mestskej volebnej komisie už odovzdal kandidátnu listinu aj s potrebným počtom podpisov voličov, ktorí jeho kandidatúru podporujú.

Jančovič pri tejto príležitosti povedal, že v pozícii primátora má za sebou štyri náročné roky poznačené pandémiou, ekonomickou aj energetickou krízou.

„Cítim v sebe veľa entuziazmu a energie, aby som túto prácu mohol vykonávať ďalej čestne a poctivo pre ľudí, ktorí žijú v meste Piešťany,“ povedal.

Kampaň si bude financovať sám, vyčlenil si na ňu 1600 eur, ktoré má na transparentnom účte. Ako poznamenal, nie je to veľa, takže s veľkou kampaňou voliči rátať nemôžu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Pred štyrmi rokmi sa o pozíciu primátora uchádzalo až deväť kandidátov, Jančovič získal takmer 33 percent hlasov.

Viac k témam: Kandidát na primátora, Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Jančovič sa bude opäť uchádzať o post primátora Piešťan, veľkú kampaň ale voliči očakávať nemajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Matovičov návrh o regulácii politických diskusií nemá podľa Remišovej podporu v koalícii, proti je aj strana Za ľudí
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií