fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jednoducho spoľahlivý: Jungheinrich uvádza na trh základné modely EFG

Aktuálne ponúkame produkt od 17 500 eur bez DPH a k produktu ponúkame servisnú prehliadku zdarma. Akcia platí do 15.10. 2022 alebo do vypredania zásob.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.9.2022 (Webnoviny.sk) – Aktuálne ponúkame produkt od 17 500 eur bez DPH a k produktu ponúkame servisnú prehliadku zdarma. Akcia platí do 15.10. 2022 alebo do vypredania zásob

Robustné základné modely do ľahkej a stredne náročnej prevádzky
Kombinácia funkčnosti a efektívnosti s atraktívnym pomerom cena/výkon
Na príležitostné prenášanie a skladovanie so zdvihom do výšky 6 500 mm

Jungheinrich uvádza na svetový trh novú sériu robustných elektrických vysokozdvižných vozíkov. Nove vozíky EFG sú nákladovo efektívne základné modely s nosnosťou od 1,6 do 3 ton vhodné na bežné prenášanie a zakladanie bremien.

Jungheinrich rozširuje svoju ponuku čelných vozíkov o dva nové modely EFG v základnom segmente. Znamená to, že odteraz bude okrem svojich známych vysoko- výkonných elektrických vozíkov spoločnosť po prvýkrát ponúkať svojim zákazníkom aj základné modely do ľahkej a stredne náročnej prevádzky. Vozíky sa môžu pochváliť úctyhodným výkonom, spoľahlivosťou a odolnosťou, a to pri nízkych obstarávacích nákladoch. “So sériou EFG BB a BC sme dosiahli novú definíciu kvality, ktorá sa môže pochváliť pozoruhodnou funkčnosťou, efektívnosťou a atraktívnym pomerom ceny a výkonu,” hovorí člen predstavenstva pre predaj Jungheinrich Christian Erlach. Vozíky sú navrhnuté na príležitostné použitie v jednozmennej prevádzke a cielia na zákazníkov, ktorí sa chcú spoľahnúť na overenú kvalitu Jungheinrich aj v základnom segmente. “Naša nová séria EFG sa cielene zameriava na malé a stredné podniky a ich potreby: nízke obstarávacie náklady, rýchle časy dodania a spoľahlivé základné vybavenie,” povedal Christian Erlach.

Široký sortiment základných modelov

Vozíky série EFG BB a BC sú dostupné v troj- a štvorkolesových verziách a vďaka nosnosti až do troch ton sú vhodné do širokého spektra sektorov v oblasti výroby, obchodu, skladovania, dielní či poľnohospodárstva. Modelové portfólio pokrýva plný rozsah prepravných a zakladacích prác. Agilný trojkolesový vozík EFG BB 216k je vďaka svojmu kompaktnému dizajnu výborný najmä na obratné manévrovanie v stiesnených skladových priestoroch. Štvorkolesové vozíky EFG BC sú dostupné s nosnosťou od 1,6 do 3,0 tony. Modely EFG BC 325(k)/330 sú vďaka svojej 48 V batérii obzvlášť nákladovo efektívnou alternatívou za vozíky v 80 V segmente. Sú vhodné aj na použitie v exteriéri. Tri rôzne druhy zdvíhacích zariadení v rôznych veľkostiach a konštrukčných prevedeniach sú tým správnym riešením na všetky bežné pracovné úlohy do výšky zdvihu 6 500 mm. Zdvíhacie zariadenie a bočný posuv sú čisto hydraulické a ovládajú sa mechanickými riadiacimi pákami. Je tiež možné vybaviť ich jednoduchými voliteľnými doplnkami.

Prečítajte si tiež:
Za obete pandémie symbolicky dýcha už 25 spomienkových líp, najnovšia v bratislavskej Petržalke

Vysoký výkon za nízku cenu

Výroba vozíkov podlieha rovnakým nárokom na kvalitu, akým podlieha aj výroba iných vozíkov Jungheinrich do náročných podmienok, vyrábaných priamo v Nemecku. “Vozíky série EFG BB a BC poskytujú našim zákazníkom kvalitu Jungheinrich za bezkonkurenčnú cenu,” povedal Christian Erlach. Vozíky série EFG BB a BC sú už v základe vybavené mokrými kotúčovými brzdami. Vďaka svojej uzatvorenej konštrukcii sú brzdy mimoriadne odolné voči znečisteniu a zaručujú vysoký brzdný účinok s nízkymi nárokmi na údržbu. Počas brzdenia sa rekuperuje až 30 percent energie, čo výrazne predlžuje čas prevádzky na jeden cyklus nabitia batérie. Vďaka dvojmotorovému prednému náhonu s prevodovkou ZF je k dispozícii vždy dostatok výkonu s nízkou spotrebou energie.

Sofistikovaná ergonómia a bezpečnostné systémy

Vozíky série EFG BB a BC sú už v základe vybavené bezpečnostným systémom Jungheinrich curveCONTROL, ktorý pri odbočovaní vozík automaticky pribrzďuje v závislosti od uhla prejazdu. Výrazne sa tým znižuje riziko nehody pri odbočovaní, najmä pri práci s veľkým nákladom. Bezpečná prevádzka je zaručená vďaka piatim režimom jazdy, ktoré sa prispôsobia akejkoľvek situácii v sklade. Ochranná oblúková strecha, kompaktný profil stožiara a optimalizované umiestnenie reťazí a hadíc zaručujú dokonalý výhľad na okolie, a teda bezpečnosť pri práci. Do základnej výbavy vozíkov série EFG BB a BC patrí aj displej Jungheinrich s uhlopriečkou 2″. Sú na ňom zobrazené informácie o stave batérie, zostávajúcej výdrži a zvolenom jazdnom režime, v prípade potreby aj vybrané bezpečnostné pokyny. Voliteľne je k dispozícii aj sedadlo Grammer MSG 65, ktoré pozdvihne pracovnú ergonómiu na novú úroveň.

Prečítajte si tiež:
Generálna prokurátúra rieši rozpustenie ĽSNS, štartérom bolo odsúdenie Kotlebu z extrémizmu

Bezpečnosť zaručená aj po nákupe

Jungheinrich ponúka elektrické vysokozdvižné vozíky série BB a BC individuálne aj ako flotilu, na predaj či prenájom. Aj pri základných vozíkoch je k dispozícii komplexné portfólio servisných služieb Jungheinrich, ktoré vám zabezpečí trvale bezproblémovú prevádzku. Zákazníci si môžu vybrať balíky údržby a servisu prispôsobené ich individuálnym potrebám. Vďaka rozsiahlej servisnej sieti Jungheinrich sú náhradné diely ľahko dostupné aj na elektrické vysokozdvižné vozíky série BB a BC.

Informačný servis

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií