fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je nabité luxusom! Four Seasons predstavilo vlastné lietadlo. Pripravte si minimálne 130 000 €

Máte tip? napíšte nám mailom

Hotelová sieť Four Seasons prichádza s vlastným lietadlom, ktoré je nabité luxusom. Na palube budú okrem tradičného leteckého personálu pre hostí k dispozícii kuchári, maséri či dokonca lekár.

Medzinárodná sieť kanadských hotelov Four Seasons sa radí medzi najluxusnejšie a najprestížnejšie hotely sveta. Tentoraz však posunuli latku ešte vyššie a celý tento luxus ponúknu aj zákazníkom v lietadle. Obdobné lietadlo síce v podaní Four Seasons nie je novinkou, no novinka je so starším modelom o level vyššie. Súkromné lietadlo je postavené na základoch Airbus 321, ktorý tak nahradí doterajší stroj Boeing 757.

Zdroj: fourseasons.com

V zásade by sme mohli povedať, že ide o akýsi hotel na oblohe. Tomu zodpovedajú aj služby a vybavenie stroja. Lietadlo disponuje 48 samostatnými ručne vyrobenými kreslami. Tie sú samozrejme polohovateľné a ponúkajú dokonca aj ležiacu polohu. Na palube nechýbajú luxusne vybavené kúpeľne či bar.

Zdroj: fourseasons.com

Hotelový komfort

Zo služieb ponúkne personál počas letu čerstvo pripravované jedlo, ktoré bude tematicky spojené s destináciou, do ktorej budú mať zákazníci namierené. Let zo Sydney na Bali by teda mohol predstavovať kúpeľné procedúry, zatiaľ čo výlet z Petrohradu do Paríža môže ponúkať ochutnávku historických vín. Hotelový komfort tiež dokazuje prítomnosť wellnesu.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Zvláštny svetelný úkaz na oblohe
Zdroj: fourseasons.com

Hotely Four Seasons sú okrem vysokého štadardu známe aj nemenej vysokou cenou. V Prahe zaplatíte v tomto hoteli za jednu noc minimálne 380 €. Cena za let je však astronomická. Začína totiž na sume 131 000 €. Ide však o balík leteniek a za túto sumu navštívite niekoľko svetových metropol. V tejto cene by mala byť zahrnutá aj pozemná preprava, ubytovanie v hoteloch, rôzne výlety či strava.

Let touto novinkou ešte nie je možné zarezervovať a do prevádzky by mala vstúpiť o dva roky. 

Zdroj: fourseasons.com

Zdroj: thesun.co.uk fourseasons.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií