fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento jednoduchý test osobnosti odhalí veľa o tvojom vnímaní života

Máte tip? napíšte nám mailom

Chceš vedieť, ako sa pozeráš na svet? Aké je tvoje vnímanie života a aké sú tvoje osobné hodnoty? Tak neváhaj a odpovedaj na nasledujúce otázky a zistíš opäť niečo zaujímavé o sebe.

Pamätaj, je dôležité, aby si na otázky odpovedal, čo najrýchlejšie a najlepšie bude, ak si svoje odpovede zapíšeš na papier. Vyberať môžeš z možností v zátvorkách.

1. Cesta – Predstav si seba, ako stojíš sám na ceste. Popíš, ako vyzerá táto cesta. (Je prašná, rušná alebo nejaká iná?)

2. Slnko – Kde vidíš slnko v súčasnosti? (Je hore na oblohe alebo nie? Je pred tebou alebo za tebou?)

3. Plot – Predstav si, že prechádzaš po ceste, ktorú si si zvolil, keď tu zrazu vidíš plot. Ako vyzerá? Aký je? (Je vysoký alebo nízky?)

4. Ako na druhú stranu  – Aby si mohol pokračovať na svojej ceste, musíš sa dostať cez plot. Ako to urobíš? (Preskočíš ho, pôjdeš popri ňom alebo nájdeš bránku, ktorou sa dostaneš cez plot?)

5. Les – Aby si sa dostal na miesto svojho určenia, musíš pokračovať v chôdzi a prejsť cez les. Ako vyzerá? (Je zarastený alebo nie? Svetlý alebo tmavý? Je to zmiešaný les alebo sú tam stromy jedného druhu?)

6.  Kľúč – Uprostred lesa je cesta, na ktorej nájdeš kľúč. Čo s ním urobíš? (Vezmeš ho, necháš ho na zemi alebo ho azda zavesíš na strom?)

7. Voda – Ako budeš prechádzať po ceste, uvidíš vodu. Aká je? (Ide o pokojné jazero alebo rozbúrenú rieku či dokonca vodopád?)

Prečítajte si tiež:
Odtrhol sa obrovský kus ľadovca, ktorý je väčší než rozloha Paríža. Grónsko sa začína topiť!

8. Oddych  – Tvoja cesta je pomaly v konci a ty vidíš dom, z ktorého vychádza tvoja vysnená polovička. Čo budete robiť? (Ostanete sedieť pri vode alebo sa budete kúpať v jazere, rieke?)

9. Slnko – Kde je slnko teraz? (Je za tebou, nad tebou alebo pred tebou?)

Po zodpovedaní týchto otázok sa pozri na interpretáciu testu, ktorú nájdete na druhej strane

Interpretácia testu:

1. Cesta predstavuje tvoj postoj k okolitému svetu. V prípade, že si si predstavil cestu s množstvom aut a okoloidúcich, tak si s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi aktívny a zaneprázdnený človek, ktorý optimálne využíva svoj čas pre prácu i voľný čas. V prípade, že si si predstavil poľnú cestu, tak môžeš žiť pokojným životom. Cesta s výmoľmi a drobnými kamienkami je zasa známa trápeniami a sklamaniami, ktoré ťa trápia.

2. Slnko prestavuje tvoje plány, predstavy a ciele. Vychádzajúce slnko znamená, že si práve na ceste k svojim cieľom. Ak je slnko priamo nad hlavou, potom sa snažíš svoje plány práve realizovať. Pokiaľ sa však jedná o západ slnka, je pravdepodobné, že si už dosiahol väčšinu svojich cieľov.

3. Plot symbolizuje prekážku. Čím vyšší je plot, tým máš viac tendenciu preháňať a zveličovať svoje zlyhania, pády.

4. Spôsob akým sa dostaneš cez plot, ukazuje, ako prekonávaš prekážky vo svojom živote. Ak si premýšľal nad prelezením plotu alebo si sa pokúšal nájsť jeho bránu, tak si potom flexibilný pri riešení problémov a snažíš sa ich vyriešiť ihneď.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton tvárou novému problému: Prichádza o svoju pravú ruku

5. Les predstavuje tvoj vnútorný svet. Voľba medzi svetlom a tmou lesa môže naznačovať, ako vnímaš svoj život, či ho vnímaš pozitívne alebo negatívne. Zmiešaný les naznačuje, že si veľmi zaujímavá osoba, ktorá sa snaží naučiť vždy niečo nové. Ak si zvolil jeden druh stromu, tak si podľa všetkého racionálne zmýšľajúci človek. Si spoľahlivý a vieš, čo chceš.

6. Kľúčom k úspechu je tvoje šťastie. Čím menší je kľúč, tým je dôležitejší je pre teba vzťah s tvojím partnerom, tvoje šťastie a duchovné blaho. Väčší kľúč môže znamenať, že hmotné veci majú pre teba vyššiu prioritu. Krajší kľúč odhaľuje, že dbáš na estetickú stránku svojho života. Voľba vziať kľúč so sebou prezrádza o tebe, že si človekom, ktorý nikdy neminie príležitosť. Zavesenie kľúča na strom alebo jeho nezodvihnutie označujú ľudí, ktorí si nevšímajú dobré príležitosti, ktoré ich postretli.

7. Voda predstavuje tvoje pocity. Je symbolom človeka, ktorého miluješ. Pokiaľ sa jedná o pokojné jazero, potom budete ty a tvoj partner vyrovnaní. Rýchlo tečúca rieka alebo vodopád znamená, že si vášnivý a chceš získať, čo najviac pozornosti od svojej milovanej osoby.

8. Ak si zvolíš, že pri vode posedíte, tak to môže znamenať, že len v blízkosti svojho partnera si šťastní. Dotýkanie sa vody alebo kúpanie sa v jazere, rieke znamená, že potrebuješ viac pozornosti od svojho partnera.

9. Slnko ti aj teraz môže povedať, či sa tvoje plány budú úspešne realizovať.

Foto: Pexels
Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií