fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Každé dievča potrebuje mať vo svojom živote niekoľko najdôležitejších osôb. Toto sú oni

Máte tip? napíšte nám mailom

Máš tieto osoby vo svojom živote aj ty?

Akokoľvek nezávislé a samostatné sa snažíme byť, samé si v živote nevystačíme. Potrebujeme mať pri sebe rodinu, blízkych, partnera. Aj keď dnešný svet je plný odvážnych nezávislých samostatných a sebavedomých žien, v skutočnosti existujú osoby, ktoré každá z nás potrebuje. A toto sú najdôležitejšie z nich.

Mama a najlepšia priateľka v jednom

Mama je v každom prípade tým najbližším a najdôležitejším človekom pre každú z nás. Aj keď si to nemyslím a nezdá sa nám to, mama je v podstate našou prvou a aj najlepšou priateľkou na celý život. Mama ti nikdy nepovie nie, mama ťa nikdy nepošle preč a nikdy ti nepovie, že nemá čas. Tak si ju poriadne váž, lebo raz budeš naozaj vďačná za to, že je pri tebe.

Vzorný otec, ktorý si ťa bude chrániť

Otec je pre dcéru druhým najdôležitejším človekom. Je tým, ktorý presne určuje pravidlá a dbá na dôkladnú výchovu. Vie byť láskavý a milujúci, ale aj nekompromisný. Miluje ťa nadovšetko. Si jeho princeznou. Nečuduj sa, ak od teba bude odháňať všetkých mužov, ktorí sa priblížia na nebezpečne blízku vzdialenosť. Najlepší otec je taký, ktorý dá svojej dcére príklad muža, s akým si v budúcnosti založí rodinu. Ak takého otca máš, tak si z polovice už vyhrala.

Prečítajte si tiež:
Nutella má prvú oficiálnu kaviareň! V Chicagu môžete navštíviť reštauračnú prevádzku tejto sladkej dobroty

Veľký brat/sestra, ktorí si ťa postrážia medzi rovesníkmi

Staršieho súrodenca nemôžeme mať všetky. Potom by nemal, kto byť tým starším súrodencom. Ak máš však staršieho brata (v ideálnom prípade), dostala si v živote obrovský dar. Starší brat je presne ten človek, ktorý bude občas výchovný ako tretí rodič, inokedy bude strážiť tvoje tajomstvá a pred rodičmi vytrvalo zatĺkať a niekedy s tebou bude vystrájať všetky tie huncútstva, ktoré vedia iba súrodenci. Tak či onak, bude ťa chrániť pred všetkými krivdami sveta a každému, kto ti akokoľvek ublíži, rozbije hubu. (No dobre, možno preháňam, ale minimálne venuje pár škaredých slov a pohľadov.)

Prvá láska, ktorá ti zlomí srdce

Na prvú lásku sa nezabúda. Nie žeby si si svojho prvého frajera mala vziať za muža. Prvá láska je skôr o tom, že je prvá. Zažiješ prvýkrát v živote zamilovanosť. A na to už nezabudneš nikdy. Bez ohľadu na to, ako dlho trvá a či sa vôbec niekedy v živote so svojou prvou láskou ešte stretneš.

Nesprávny muž, ktorý ťa zraní

Vzťah s nesprávnym mužom je dôležitý. Lebo práve taký vzťah ťa naučí, čo máš od muža očakávať v budúcnosti. Zároveň ti ukáže, aké vlastnosti ti prekážajú. Naučíš sa, ako k vzťahu pristupovať, čo do vzťahu dávať a čo od neho očakávať. Možno nezistíš, s akým mužom chceš stráviť život, určite ti však ukáže, aký muž to nikdy nebude.

Prečítajte si tiež:
Plnoštíhle modelky sa rázom zmenili na štíhle kočky. Na upravenej fotke ich hádam ani nespoznáte!

Najlepšia kamarátka, ktorá ti zdvihne aj o polnoci

Tých v živote väčšinou vystriedaš niekoľko. Jedna je zo škôlky, druhá zo základky, tretia zo strednej a štvrtá z internátnej izby. Všetky však majú niečo spoločné. Sú najlepšími terapeutkami, aké môžeš mať. Smejete sa spolu, plačete, napchávate zmrzlinou a pozeráte turecké telenovely. Spievate falošne vymyslené texty známych piesní. Možno s Tebou nebude navždy, v určitom období života však bude jednou z najdôležitejších osôb, akú budeš mať pri sebe.

Najlepší kamarát, ktorý vie dobre počúvať

Čítaš správne. Najlepší kamarát je človek, ktorý môže takmer dokonalo nahradiť staršieho brata, ak ho nemáš. Najlepšia kamarátka je síce fajn, ale muži majú predsa len úplne iný pohľad na život. Preto by si si mala aj medzi mužmi nájsť kamaráta, s ktorým preberieš svoje životné krízy a ktorý ti povie, ak tvoj najnovší vzťah, nebude stáť za nič.

Foto: PxHere

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií